Орхідея з бісеру. Майстер клас

13.10.2015

Орхідея з бісеру. Майстер клас

Орхідея з бісеру. Майстер клас
Орхідея в будинку є символом ніжності. Багато пар прагнуть тримати в будинку даний квітка, як доказ відсутності сміття між подружжям. Для активізації зони любові вашій увазі пропонується орхідея з бісеру. Майстер клас по її створенню я покажу в даній статті.

Матеріали та інструменти

Для виконання квіток вам знадобиться бісер золотистих відтінків: золотий, коричнево-золотий і сріблисто-золотий для однієї квітки, і бісер рожевих відтінків для іншої орхідеї. Колірна гамма орхідей взята не випадково, а тому, що рожевий, жовтий і коричневий — це колір — активують зони любові. Для листя потрібно взяти блискучий зелений бісер, який буде більший від звичайного. Це для того, щоб довгі листки могли тримати форму і не прогиналися під власною вагою, для центральних осей використовуйте дріт діаметром 1,2 мм, а також ножиці, кусачки.

Опис роботи

Спочатку сплетіть золоту орхідею, а потім рожеву, аналогічно першій.

Сплетіть 2 парних бічних пелюстки орхідеї методом низання дуг з центральною віссю — 3 см, а навколо неї зробіть 10 пар дуг (рис. 1).

При виконанні цієї квітки не варто використовувати готову низку бісеру. Вам потрібно набирати окремо на дріт бісер, при цьому чергуючи його відтінки, для цього ви на центральну вісь набираєте коричнево-золотистий бісер, і цим ж бісером робите дві дуги навколо осі, далі плетете золотим бісером, а для останньої дуги нанизайте сріблясто-золотистий бісер.

Потім сплетіть цим же способом нижній пелюстка нашого квітки. Кількість дуг і центральна вісь будуть такими ж, як і у бічних пелюсток, однак в процесі плетіння трохи зменшіть кількість бісеринок в крайніх дугах, і таким чином пелюстка зможе утворити поглиблену форму, він немов стянется по периметру.

Сплетіть верхня пелюстка, орієнтуючись на рис. 2.

Центральна вісь з коричнево-золотистого бісеру — 4 см, біля неї дві пари дуг, притиснуті впритул. Далі 6 пар дуг з безліччю золотого бісеру изогните, як показано на рисунку.

В кінці плетіння всі вільні закінчення центральних осей кожної пелюстки потрібно сховати, загнувши їх до тильній стороні квітки, де нанизаний бісер.

Язичок орхідеї являє собою 3 пари дуг з центральною віссю 2 див. Він сріблясто-золотого кольору з коричнево-золотистими вкрапленнями і також фігурно зігнутий (рис. 3).

Для виготовлення зеленого листя нанизайте кілька метрів бісеру зеленого кольору на дріт з міді 0,4 мм, при цьому, не відрізаючи від котушки. Далі відріжте шматок оцинкованого дроту діаметром 1.2 мм і 50 см завдовжки. Нанизайте на неї зелений бісер, утворюючи центральну вісь 15 див. Скрутіть кінці центральної осі і нитки. Виконайте 4 пари дуг. Залишкову вісь з нанизаним бісером загніть на тильну сторону нашого листа і закріпіть біля основи, туго скріпивши двома оборотами. Виконайте, таким чином, три листа.

З’єднайте пелюстки орхідеї згідно рис. 4, прикріпіть квітка до жорсткого стрижня.

Обмотайте стебло квітки ниткою зеленого бісеру. Фігурно изогните його, прикріпивши внизу листя. Виконайте другий квітка і посадіть їх в керамічний горщик, затока підстава квітів гіпсом. Закрийте вологим мохом або різнокольоровими камінчиками для акваріумів, можна також скористатися декоративним піском.

Короткий опис статті: бісер майстер клас

Джерело: Орхідея з бісеру. Майстер клас

Також ви можете прочитати