Обємний квілінг, майстер клас для початківців, вироби у техніці

22.08.2015

Квілінг. майстер-клас зі створення незвичайних подарунків

Кращий сюрприз — це подарунок, зроблений своїми руками. Зрозуміло, важливо, щоб подарунок був незвичайним, особливим, унікальним. Вироби в техніці квіллінг — листівки, прикраси для подарунка, об’ємні фігури — не залишать байдужим нікого. Яскраві, красиві, вони стануть відмінним доповненням до вашого привітання. Щоб в повній мірі зрозуміти, що таке квілінг. майстер-клас можна знайти в інтернеті. Сьогодні багато майстрів експериментують. У підсумку виходять цікаві композиції, авторські листівки.

Мистецтво виготовлення плоских або об’ємних композицій із скручених в спіральки смужок паперу — це папероскручування, квілінг. Навчання цій майстерності вимагає акуратності і ретельності. Недарма його ще називають «паперовою філігранню». Зате результат вас здивує. Важко повірити, але це дійсно так: чарівні вироби виходять добре вже з першого разу.

Що нам потрібно?

Вироби в техніці квіллінг створювати просто. Для початку потрібно запастися спеціальними матеріалами та інструментами.

1. Кольоровий папір, пофарбована з двох сторін (ідеальний варіант — папір для квілінгу). В спеціальних наборах вона продається вже в нарізаному вигляді. Для першого досвіду можна взяти звичайну і нарізати самостійно. Ширина смужок — від1,5 мм до 9 мм

2. Стрижень для накручування папери. З підручних засобів підійдуть товста швейна голка, тонке шило, зубочистки.

3. Трафарет — потрібен для того, щоб виходили елементи однакового розміру.

4. Пінцет, з допомогою якого тримають готовий «завиток» при нанесенні клею.

5. Клей — безбарвний і швидкосохнучий. Підійде клей ПВА.

6. Ножиці — бажано, манікюрні, гострі і добре заточені. Знадобляться для створення дрібних деталей, вирізання бахроми. З інструментів потрібні також циркуль, лінійка, олівець.

Квілінг. майстер-клас для початківців

Листівки — найпростіший вид виробів. У більш досвідчених майстрів добре виходить створювати фігурки у техніці об’ємний квілінг. Майстер-клас краще починати з простих елементів.

Перший крок — намітити бажану композицію на листівці олівцем. Після цього можна приступати до скручування паперових смужок в техніці квілінг. Навчання цього процесу займе трохи часу, а коли вже з’явиться досвід, заняття здасться простим і цікавим.

Другий крок — створення базового елемента. Береться смужка паперу і скручується в тугий «рулончик». Стрічку потрібно намотувати на стрижень. Акуратно притримуючи пальцями отриманий елемент, ви повинні трохи розпустити його, а потім закріпити зовнішній кінчик клеєм.

Третій крок — безпосередньо творчість, можливість надати базового елементу будь-яку форму: крапельку, листок, очей, квадрат, серденько, півмісяць і багато іншого. Форма готового елемента залежить від вашої фантазії. Ось чому багато хто так люблять квілінг. Майстер-клас для початківців стає захоплюючим заняттям, а в результаті виходить справжній витвір мистецтва — у вашому виконанні.

Після того як вдалося зробити листівку, можна об’ємні фігурки квілінг. Майстер-клас по створенню різнокольорових фігурок — ще більш цікавий.

Інші цікаві матеріали на нашому сайті:

Також на нашому порталі Ви можете подивитися відеоролики різної тематики:

Короткий опис статті: квіллінг майстер клас Об’ємний квілінг — майстер клас для початківців, вироби у техніці квілінг, навчання Об’ємний квілінг — майстер клас для початківців, вироби у техніці квілінг, навчання

Джерело: Об’ємний квілінг — майстер клас для початківців, вироби у техніці квілінг, навчання

Також ви можете прочитати