Нові майстер-класи в техніці Декупаж . Країна Майстрів

27.09.2015

Нові майстер-класи в техніці Декупаж

Майстер-клас

Нові майстер-класи в техніці Декупаж . Країна Майстрів
Майстер-клас (МК) — це передача свого професійного досвіду майстром (вчителем), його послідовні вивірені дії, що ведуть до заздалегідь визначеного результату.

Для публікації майстер-класу робота повинна бути авторською, (придуманою і зробленої вами). Якщо скористалися чужою ідеєю, то необхідно вказати автора. (Посилання на джерело не повинна вести на сайт із продажу товарів або послуг, оскільки посилання на комерційні сайти заборонені згідно п. 2.4. ПС ).

Ваш майстер-клас не повинен повністю дублювати вже наявний у Країні Майстрів. Перед публікацією перевірте через пошук. що на сайті немає аналогічних МК.

Процес повинен бути поетапно сфотографований (див. Поради по фотозйомці виробів ). Фотографії повинні бути хорошої якості, розміром приблизно 520?480 пікселів.

Порядок оформлення: перша фотографія — готова робота, яку пропонується виконати, друге фото — матеріали та інструменти, необхідні для роботи (або їх докладний опис), далі етапи МК з першого до останнього. Завершальне фото (результат роботи) може повторювати найперше. Фотографії повинні супроводжуватися зрозумілими і грамотними коментарями процесу.

Якщо ви вже опублікували свій МК на іншому сайті і вам хочеться також опублікувати його у нас, то потрібно дотриматися всіх правил оформлення МК, описані вище. Іншими словами: в запису з типом МК не можна просто поставити фото готового виробу і посилання на майстер-клас на іншому сайті.

Міні майстер-класи, ідеї, методи, маленькі секрети майстерності ви можете подивитися в розділі Поради та секрети .

Починаючи з 6 травня 2013 року на сайті проводиться щотижневий відбір майстер-класів, на звання кращий МК. Звіти публікуються на головній сторінці сайту, добірки кращих МК за вибором редакції сайту з коментарями, порадами та рекомендаціями можна побачити на сторінці Кращі МК. См. також Погляд зсередини: Поговоримо про майстер-класах .

Увага: всі майстер-класи у Країні Майстрів перевіряються помічниками сайту. У разі, якщо вимоги розділу Майстер-клас не дотримані, тип запису буде змінено. У разі, якщо порушене угода сайту, наприклад, порушені авторські права, запис буде знята з публікації.

Декупаж

Декупаж (від французького decoupage —іменник, «те, що вирізано») — це техніка прикраси, аплікації. декорування за допомогою вирізаних паперових мотивів. Китайські селяни в ХІІв. стали таким чином декорувати меблі. А крім вирізаних картинок з тонкої барвистою паперу, стали покривати її лаком, щоб виглядало, як розпис! Так, разом з красивою меблями в Європу потрапила і ця техніка.

Сьогодні найпопулярніший матеріал для декупажу — це тришарові серветки. Звідси й інша назва — «салфеточная техніка». Застосування може бути абсолютно безмежним — посуд, книги, шкатулки, свічки, судини, музичні інструменти, горщики для квітів, флакони, меблі, взуття і навіть одяг! Будь-яка поверхня — шкіра, дерево, метал, кераміка, картон, текстиль, гіпс — повинні бути однотонним і світлими, т. к. малюнок, вирізаний із серветки має бути добре видно.

Короткий опис статті: декупаж майстер клас Майстер-клас, Декупаж

Джерело: Нові майстер-класи в техніці Декупаж | Країна Майстрів

Також ви можете прочитати