Необхідні інструменти та матеріали для квілінгу .

26.07.2015

Інструменти та матеріали для квілінгу

5 липня 2012 12:12 дп

Ця стаття призначена для тих, хто зацікавився мистецтвом квілінгу і хоче спробувати свої сили у ньому. Відразу скажу, що абсолютно нічого складного в цьому немає; квілінг доступний кожному!

Щоб приступити до роботи, вам знадобляться наступні матеріали.

1. Необхідні інструменти та матеріали для квілінгу .
Інструмент для квілінгу:
його можна купити в спеціалізованих магазинах, де продаються товари для творчості, в інтернет-магазинах або в канцтоварах. Він коштує недорого, зате дуже зручний у використанні. Виглядає інструмент наступним чином. Він являє собою довгу ручку з роздвоєним металевим наконечником.

Такий інструмент для квілінгу цілком можна виготовити і своїми руками. Для цього беремо зубочистку, обрізаємо її з двох сторін таким чином, щоб не було гострих кінців, а потім з одного боку гострим ножем робимо поздовжній надріз довжиною 1 див Ваш інструмент для квілінгу готовий! Є ще один спосіб виготовити інструмент: відпиляти кінчик голки з боку вушка так, щоб вийшла роздвоєна «вилочка», і вткнути голку гострим кінцем в пробку або в звичайну пензлик, попередньо зрізавши з неї щетину.

Але, повторюю, професійний інструмент все ж більш зручний. В моєму, наприклад, є прогумовані частини для того, щоб рука не ковзала, він ергономічної форми, а з іншого боку знаходиться ще і інструмент для ембосінгу (створення об’ємного малюнка за допомогою тиснення).

Необхідні інструменти та матеріали для квілінгу .
2.Паперові смужки для квілінгу. Їх теж можна або купити, або виготовити своїми руками. Продаються такі смужки в наборах. Існують набори асорті (різних кольорів), мікси по колірній гаммі і просто однотонні. Набори смужок також бувають різними за ширині і довжині. Найбільш поширена ширина смуг – 3 мм, 5 мм, 7 мм, 10 мм, Щоб було зрозуміло, яку роль відіграє ширина, наведу приклад.

З вузьких смуг паперу (3 мм, 5 мм) я роблю картини. Смужки ж більш широкі (7 мм, 10 мм) я використовую для об’ємного квілінгу. У наступних уроках я навчу Вас робити салфетницу, цукерницю і багато іншого.

Як згадувалося вище, папір можна нарізати самостійно. Для цього вам знадобиться двосторонній кольоровий папір щільністю не менш як 100 г/м 2. а краще – 160 г/м 2. Така папір продається поштучно в канцтоварах. Я зазвичай купую по 5-10 аркушів декількох кольорів, необхідних мені для конкретної роботи, і нарізаю по мірі необхідності.

Необхідні інструменти та матеріали для квілінгу .
Отже, щоб нарізати папір на смуги, візьміть ніж зі змінними лезами, довгу металеву лінійку, а під низ покладіть скло. (Для цієї мети я спеціально замовила у скляра шматок скла розміром 15-40 см і тепер з задоволенням їм користуюся). Різати потрібно гострим лезом, можна по 2-3 аркуша одночасно (тут вже дивіться, як вам буде зручніше). Ширину відрізуваних смуг для початку можна регулювати, заздалегідь проставивши олівцем точки, а як «наб’єте руку» — можна буде прикидати вже на око.

Ще один варіант нарізки – зробити в програмі Microsoft Word так звану разлиновку (таблицю з заданою шириною стовпців), роздрукувати її на аркуші білого офісного паперу і розрізати всі разом, стопкою: зверху розліновка, знизу – 1-2 аркуша кольорового паперу.

3. Клей для квілінгу ПВА. Коментарі, думаю, тут зайві. Я користуюся звичайним полівінілацетатним клеєм. Купую велику літрову банку і переливаю в маленьку (50 мл). Справа в тому, що для склеювання паперу в квиллинге клею витрачається дуже мало, досить маленької крапельки, тому маленька пляшечка дуже зручна, і вистачає його надовго.

до Речі, багато майстрів квілінгу користуються клейовим пістолетом.

В принципі, ці перші три пункти – інструмент, папір і клей — складають необхідний мінімум, при наявності якого ви вже можете почати роботу. Інші інструменти полегшать вам подальшу роботу, але без них цілком можна обійтися, замінивши тим, що є під рукою.

Необхідні інструменти та матеріали для квілінгу .
4. Лінійка-трафарет (її ще називають підкладка) являє собою велику лінійку з отворами у формі кіл різних діаметрів. Вона використовується для того, щоб робити однакові за розміром елементи (в деяких роботах це необхідно).

  1. 5. Набір англійських шпильок з кольоровими вушками. Шпильки потрібні для створення великих композицій, коли елементи потрібно склеювати між собою в певному порядку.
  2. 6. Корковий килимок для моделювання – це основа для склеювання елементів. На такому килимку ваші паперові квіточки-метелики не приклеїти до основи, і немає ризику зіпсувати роботу. Килимок цілком можна замінити шматком пінопласту потрібного розміру, на який слід накласти прозорий файл. В пінопласт ви будете встромляти шпильки, фіксуючи склеєні елементи, а файл не дасть клею прилипнути до пінопласту.

7. Ножиці з загостреними кінцями знадобляться для того, щоб нарізати дрібну бахрому.

8. Пінцет. теж з загостреним кінцями, буде потрібен вам для роботи з дрібними деталями.

Ось, власне, і все! Запасайтеся матеріалами, і будемо разом створювати красу з паперу!

Короткий опис статті: квілінг майстер клас У квиллинге не обійтися без спеціального інструменту, паперових смуг і клею. Які матеріали краще всього використовувати для цього, читайте у статті! Квіллінг, інструмент для квілінгу, папір для квілінгу, клей для квілінгу

Джерело: Необхідні інструменти і матеріали для квілінгу |

Також ви можете прочитати