Навчання арабській мові в Москві . Курси при Профкомі Дипломатичної

26.06.2016

Курси арабської мови: як зробити перший крок?

Освоїти арабська мова з нуля російськомовній людині досить складно, на це йде чимало часу, а заняття вимагають завзятості і самоорганізації. Курси при Профкомі Дипломатичної Академії враховують ці складності. Фахівці нашого освітнього центру розробляють і систематично оновлюють ефективні програми викладання, застосовують передові методи навчання та практики.

Курси дозволяють освоїти арабську мову на високому рівні як дорослим, так і дітям. Навчання відкриє для вас нові ділові і культурні перспективи.

Програми курсів

В даний час доступні наступні напрями навчання:

  • для освоєння арабської без початкових знань (програма орієнтована на літературну мову);
  • для осіб, що мають початкову підготовку (пропонується розвивати наявні знання).

Досвід викладання дозволив вирахувати оптимальну тривалість програм навчання. Для першого рівня це 288 академічних годин, для другого — 144 академічних години. Ефективно освоїти іноземну мову можливо при відвідуванні курсів 2 рази в тиждень. Тривалість уроку — 2 години.

Особливості навчання

Специфічність арабського враховується в методиці викладання. Педагоги ставлять за мету не тільки дати базове знання мови, але і розкрити культуру, побут, релігію.

На курсах виробляється навик розмовної мови і загального розуміння. Ця мета досягається поетапно. Програма навчання має наступні блоки:

  • знайомство з арабською графікою;
  • розкриття особливостей фонетики;
  • придбання навику читання разом;
  • освоєння основ граматики;
  • читання і розуміння текстів побутового змісту.

Другий рік навчання на курсах дає можливість вільно говорити з урахуванням вимог етикету, а також сприймати і переводити неадаптовані тексти.

Третій рік орієнтований на розкриття основ побуту та релігії народів мовою оригіналу.

Отримати додаткову інформацію про курси арабської мови можна за телефонами 7 (495) 76-76-408, 7 (495) 637-75-62.

Група арабської мови (викладач Морозова Віра Сергіївна)

Короткий опис статті: арабську мову вчити Курси іноземних мов при Профспілковому комітеті Дипломатичної Академії пропонують навчання арабській мові. Наші телефони в Москві: +7 (495) 76-76-408, +7 (495) 637-75-62. курси арабської в москві навчання мови

Джерело: Навчання арабській мові в Москві | Курси при Профкомі Дипломатичної Академії

Також ви можете прочитати