Народ.Ру МАСТЕР-КЛАССЫ

30.09.2015

МАЙСТЕР-КЛАСИ

УВАГА. Ми оголошуємо набір на майстер-класи, групи вихідного дня, для всіх бажаючих навчитися виготовленню штучних квітів без застосування спеціальних інструментів та виготовлення аксесуарів, квітів та інших цікавих речей з вовни, а також розпису тканини в техніці батік.

Майстер-класи з виготовлення квітів з тканини та повсті проводить художник-фітодизайнер Поліна Кузнєцова (www/kuznetsova-art.narod.ru), мистецтво розпису тканини Ви зможете освоїти з членом спілки художників р. Москви Іриною Золотухіної (www.batik-elit.narod.ru)

Майстер-класи проводяться по мірі набору груп (4-5 осіб), по суботах і неділях. Всі матеріали надаються організаторами. Результатом кожного заняття є власноруч виготовлена Вами річ (квітка, намисто, браслет, сумка… і т. д.)

Вартість одного майстер-класу — 1 000 рублів.

Також у нашому магазині можна придбати все необхідне для виготовлення квітів з тканини (инстременты для виготовлення квітів, матеріали для квітів, дріт і т. д.) і валяння (шерсть, голки, ручки для голок і т.д.) Наші ціни Вас приємно здивують.

З усіх питань, пов’язаних з організацією майстер-класів і запису на участь, Ви можете звертатися за телефонами:

8-926-903-11-02 – Ірина Царьова

8-926-227-66-80 – Поліна Кузнєцова

ТЕМАТИКА МАЙСТЕР-КЛАСІВ

Виготовлення квітів з тканини:

На заняттях Ви зможете навчитися старовинним мистецтву виготовлення квітів з тканини, в основному ці квіти декоративно-оздоблювальні, але ряд з них можна з легкістю використовувати і в якості інтер’єрних, щедро прикрашаючи себе і Ваше житло таким модним зараз аксесуаром як квіти.

М’які квіти з полімерних матеріалів, всесезонні, без застосування спеціальних інструментів:

1. Текстильний ірис

2. Троянда з текстилю

3. Текстильний мак

5. Орхідея з текстилю

6. Лілія з текстилю

Класична техніка виготовлення квітів з тканини без застосування спеціальних інструментів, жорсткі квіти з прожелатиненной тканини:

1. Мак

2. Фантазійна орхідея

3. Ірис

4. Троянда

5. Канна

Валяння (фелтінг):

На заняттях по валянню Ви отримаєте навички поводження з шерстю і виготовлення з неї стильних аксесуарів для одягу та інтер’єру.

1. Виготовлення намиста (кульки, плоскі намистини, медальки) – на цьому занятті Ви придбаєте навички правильного виготовлення намистин і зробите заготовки для красивого валяного комплекту прикрас.

2. Брошки, кольє – форма дзвіночок.

Короткий опис статті: квіти з тканини майстер клас

Джерело: Народ.Ру: МАЙСТЕР-КЛАСИ

Також ви можете прочитати