МК. ТЕКСТИЛЬНА ТРОЯНДА.

16.08.2015

— шматочки стрейч-атласу зеленого кольору листя і рожевого для квітки,

— дріт (флористична або мідна) для основи під листя і квітка

— гофрований папір в тон тканини,

— свічка

— ножиці,

— нитки в тон тканини,

— голка,

— квітка троянди (рис. 2)

2. Для початку, необхідно розмістивши викрійки квітки з косою на тканини (рис. 3), вирізати всі елементи у необхідній кількості: деталь А — 4-5 шт. Б — 4 шт. — 6 шт. М — 6 шт. Д — 8-9 шт. Е (підклеювання) — 3 шт. Ж (листя) — 3 шт.

3. Після того як усі деталі вирізані з тканини, починаємо обробку нашого квітки. Для цього нам знадобиться звичайна плаваюча свічка, бажано щоб свічка не була великою, оскільки нам не потрібно занадто високе полум’я.

Для того щоб правильно обробити наші деталі, достатньо всього лише піднести краєчок пелюстки або листочка близько до вогню і почекати поки його краєчок не почне оплавлятися (рис. 4). Працювати потрібно дуже обережно і оплавляти всього 1,5-2 див. тканини, а потім, поки край не охолов, злегка потягнути його в різні боки подушечками пальців… (рис.5-7)

4. Коли обробка нашого квітки закінчена (рис. 8), нам необхідно підготувати летоны (див. майстер-клас по виготовленню летонов), майбутню основу квітки і листя. Для цього потрібно обвити флористичну або мідний дріт гофрованої папером колір і за кількістю наших квіткових елементів. Зверніть увагу, що дріт не повинна бути дуже тонкою.

Після того як ми обовьем дріт гофрованої папером, кожен летон слід промазати клеєм ПВА, для того щоб розгладити всі наші огріхи, допущені в процесі обробки. Для троянди нам знадобиться 3 летона довжиною 15-17 див. (один для квітки, два летона для листя).

5. Для виготовлення квітки зробити 2-хсантиметровую петлю на кінці летона (рис. 9). Деталі А, одну за однією, щільно обв’язати навколо петлі, всі наступні деталі пришити до середини квітки на прокол (рис. 11-13). Важливо! Кожен наступний пелюстка слід пришивати з невеликим нахлестом на попередній.

В кінці залишається тільки акуратно задекорувати місце кріплення пелюсток подклейками, зміцнюючи кожну з них у 3-х місцях на прокол до квітки.

6. Тепер до кожного листа потрібно акуратно пришити летон нитками в тон, не дошивая 1 см до зовнішнього краю деталі (рис. 15). Для того щоб дріт добре трималася на листі у кінці роботи краєчок дроту необхідно акуратно відігнути в зворотному напрямку. Для додання гостроти композиції, листя необхідно трохи назбирати на летоне (рис. 16)

7. Приступаємо до збірки нашої троянди.

Під квітка кріпимо на нитку два листа і при бажанні кілька петель з вощеного шнура в якості декору.(рис. 17). Місце кріплення маскуємо гофрованої папером. (рис. 18). Квітка також можна декорувати пір’ям, намистинами, бісером тощо

Наша роза готова

Роза, виготовлена в техніці гарячого випалу, абсолютно всесезонна, вона практично не мнеться і не боїться води, а це вигідно виділяє її середовище інших кольорів. Така троянда може служити прикрасою Вашого костюма, зачіски і капелюшки, а якщо захочете, зробить цікавим і незвичайним Ваш інтер’єр, і буде радувати око домочадців, служачи прикрасою штори або диванної подушки.

Короткий опис статті: квіти з тканини майстер клас

Джерело: МК. ТЕКСТИЛЬНА РОЗА.

Також ви можете прочитати