МК декупаж шкатулки, МК Декупаж, Форум Уфамам

31.07.2015

МК декупаж скриньки — МК Декупаж — Форум Уфамам

Головна » Майстер-класи » МК Декупаж » МК декупаж скриньки

15.03.2011 1:23:04

Добра знайома

Повідомлень: 57

Район:

Всім доброго часу доби!

Мене звати Тетяна, і я покажу як з допомогою техніки декупаж можна декорувати різні речі зроблені з дерева, тканини, металу та багато іншого.

Витоки декупажу сягають раннього Середньовіччя. Як вид мистецтва він перший раз згадується в кінці XV століття в Німеччині, де вирізані картинки стали використовуватися для прикраси меблів. Пік захоплення цією технікою настав у XVII столітті у Венеції, коли в моду увійшла меблі, прикрашена інкрустаціями в китайському або японському стилі. Венеціанські майстри майстерно вирізали зображення, наклеювали їх на поверхню меблів і покривали для захисту декількома шарами лаку.

Шляхом такої аплікації меблевики імітували дорогі східні інкрустації, що було значно дешевше, однак, не користувалося попитом. Згодом це мистецтво в Італії стало іменуватися Arte povera («мистецтво бідних&#187МК декупаж шкатулки, МК Декупаж, Форум Уфамам
. Нині така меблі вкрай рідкісна і коштує дуже дорого, і цього стилю наслідують багато сучасні меблеві дизайнери.

Різноманітність матеріалів, що з’являються в магазинах, дозволяє декорувати будь-яку поверхню: свічки, кераміку, тканину, дерево, метал та інше. А використання різних технік, таких як позолота, зістарювання, кракле, художній декупаж, об’ємний декупаж (із застосуванням модельної маси та інших матеріалів) дають необмежений простір фантазії.

Отже, нам потрібні:

1. Дерев’яна шкатулка

2. Акриловий грунт

3. Акрилові фарби

4. Структурна паста

5. Роздруківки (картинки надруковані на принтері, вкриті лаком і витончення скотчем)

10. Оксамит для оббивки

11. Шприц медичний (20 грам)

Розбираємо скриньку, знімаємо петлі

Грутовкой розведеною у воді покриваємо в один шар всі поверхні скриньки. Кроєм в один шар, так як не хочемо зафарбовувати структуру дерева повністю. Грунтовка забезпечує хороше зчеплення дерева, клею і картинки, тому в основному поверхні для декупажу грунтуємо. І друге ґрунтовка піднімає ворс дерева, і потім шкуря ми добиваємося рівною і гладкою поверхні.

Після висихання ґрунту, шкурим нульовкою

Замочуємо роздруківки у воді на 5-10 хвилин. У мене їх дві, для лицьового і внутрішньої сторони шкатулки.

розводимо Клей ПВА з водою 1х1, і цим складом добре промазуємо внешюю і бічні поверхні кришки скриньки. Потім беремо роздруківку, даємо стекти воді і накладаємо на поверхню, бавовняним тампоном обережно виганяємо зайвий клей і повітря з під картинки. Так само клеїмо і внутрішню сторону кришки. Даємо всьому добре просохнути, зайві нерівності зрізаємо і затираємо шкурочкой.

Низ скриньки будемо декорувати текстурною пастою. Розводимо її до стану густої сметани. Попередньо можна зробити начерк олівцем на нижню частину скриньки. У звичайний 20 грамовий шприц набираємо нашу пасту і видавлюємо по контуру малюнка. Тексурной пасті треба добре висохнути, не менше 6 годин. Потім проходимся шкурочкой за нашими деталькам, шліфуючи нерівності.

Наступний етап фарбування. Змішуємо фарбу. червону, зелену-смарагдову, ультрамариновую і краплю охри, виходить цікавий відтінок — цвіт папороті. Всі розводимо водою до стану дуже рідкої сметани. Виходить лессировочный склад. І їм фарбує всі поверхні низу шкатулки і внутрішню частину кришки. Лесування не дає повністю зафарбувати структуру дерева, і виходить такий ефект просвічують волокон.

Состариваем поверхні. Напівсухий пензлем наносимо бітум на виступаючі частини на кути скриньки. Бітум надає благородний ефект старовини.

Золочення. Також напівсухий пензлем проходимся по виступаючих деталей низу золотим акрилом.

Покриваємо скриньку лаком. Я брала матовий лак, так як у постарених речей глянець не зовсім доречний. Збираємо кришку і низ. Внутрішню частину обклеюємо оксамитом. Ну ось і все шкатулка для прикрас готова.

Пробуйте і у вас все вийде)))))

Короткий опис статті: майстер клас з декупажу МК декупаж скриньки — МК Декупаж МК,декупаж,шкатулки,МК,Декупаж

Джерело:
МК декупаж скриньки — МК Декупаж — Форум Уфамам

Також ви можете прочитати