Миловаріння

14.08.2015

Миловаріння

ЗАПРОШУЄМО ДОРОСЛИХ І ДІТЕЙ

НА МАЙСТЕР-КЛАСИ З МИЛОВАРІННЯ!

Ми набираємо групу охочих навчитися виготовлення декоративного мила ручної роботи. Ми запрошуємо мам і діточок на захоплюючі творчі заняття! Запис за тел. 345-06-27

Хочете спробувати? Наступний майстер клас на тему «Мило-мочалка» (з використанням прийомів виготовлення мила в милі). Відбудеться він 25 жовтня о 13.30. Це дуже приємно створити свій маленький шедевр, а потім з насолодою користуватися ним. Або подарувати близькій людині, і доставити йому велике задоволення, подарувавши потрібну і дуже приємну річ. Вартість не змінилася, так само 600 рублів ( участь+ всі матеріали). Записыватесь, місця ще є.

«Мильні камені» відбудеться вже 17 травня о 13.30 (субота). Для тих, кому подобається творити і фантазувати, найкраща тема, тому що створити мило, яке буде схоже на напівкоштовний камінь складно, але цікаво. Вартість звичайна 600 рублів ( участь + усі матеріали) для всіх бажаючих від 4-х років (з мамою), після 7 років самостійно. Запис по телефонам студії або на сторінці «Напишіть нам». Будемо чекати в гості!

Теми майстер-класів:

ЗНАЙОМСТВО З МИЛОВАРІННЯМ

(Теоретичні основи миловаріння та виготовлення двоколірного мила).

(Технологія виготовлення мила-мочалки)

МИЛО З ВОЩИНОЮ

(Технологія виготовлення мила з вощиною (продукт бджільництва))

МИЛЬНІ КАМЕНІ

(Технологія виготовлення «яшми», «аметисту» та ін каменів з мила

БАГАТОБАРВНЕ МИЛО

(Прорисовывание дрібних деталей різними кольорами)

НОВОРІЧНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС

(Виготовлення мила на тематичних новорічних формах)

У Вас є унікальна можливість навчитися робити своїми руками оригінальні сувеніри з мила для себе, друзів та рідних!

А ось і новий майстер клас 5 квітня о 13.30 для всіх бажаючих, хто вже пробував себе в цьому цікавій справі і всіх початківців миловарів. Тема дуже приваблива «Акваріумне мило» (інакше кажучи мило в милі). Формочки для виготовлення мила найрізноманітніші: фрукти, цукерки, морські мешканці (зірка, черепашка, мушля, рибки та ін.). Можна вибрати все, що сподобається і зробити своє власне особливе мило (дуже великий вибір ароматів, форм, широка кольорова гама, багато різноманітних можливостей прикрасити мило: блискітки, перламутрові сфери та ін). А найголовніше — це дуже приємний і незвичайний подарунок до Великодня для близьких людей. Як приємно, коли вдома лежить незвичайне і дуже ароматне мило, зроблене власними руками. А діти із задоволенням миють руки СВОЇМ милом. Вартість участі в майстер класі 600 рублів (участь мами + дитина +всі матеріали). В результаті кожен піде зі своїм неповторним милом. Миловаріння
Миловаріння

Запис на майстер клас по телефонам студії або на сайті «Напишіть нам» і вам передзвонить адміністратор, щоб підтвердити заявку. Удачі і чекаємо всіх в гості!

Черговий майстер клас піде вже 15 лютого 2014 року тема «Подарунок коханій» ( двошарове мило). Вартість квитка всього 600 рублів (всі матеріали включені в оплату) на двоє: мама і дитина (від 4 років) або дорослий.

Якщо приходить мама з дитинкою, то вони все роблять разом, тому що ,звичайно ж, дитині потрібні допомога та підтримка. А якщо важко буде брати участь 2 години, то для дітей є ігрова кімната, де можна буде відпочити і пограти. Приходьте, буде цікаво.

Короткий опис статті: майстер клас з миловаріння Миловаріння Миловаріння

Джерело: Миловаріння

Також ви можете прочитати