МИЛОВАРІННЯ ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ . Фото-інструкції і Відео Майстер

18.10.2015

Миловаріння для початківців

МИЛОВАРІННЯ ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ . Фото-інструкції і Відео Майстер
Мило можна не тільки взяти на прилавку, його можна легко зварити самостійно, при тому в домашніх умовах. Для цього потрібна луг, тваринні і рослинні жири, олії.

В даному випадку під лугом маємо на увазі гідроксид натрію (NaOH), який здатний додавати жирів мыльности. Замість нього підійде зола, або луг на її базі. Сьогодні ми будемо освоювати миловаріння для початківців і детальний майстер клас ,який ви знайдете нижче,допоможе вам зробити перші кроки в цьому напрямку.

Перед тим,як приступити до освоєння миловаріння з нуля ,розглянемо інгредієнти для виготовлення мила вдома. Спочатку нам потрібна база для мила. Можна її зробити білого кольору, або прозорою. Прозорі бази можна знайти у вільному продажу, іменується даний компонент діоксидом титану. Він зробить мило матовим. Далі базовий склад необхідно розтопити на водяній бані. Потім додати основні жирні олії, можна взяти кокосова, пальмова, або касторове масло, ланолін, гліцерин, олія виноградної кісточки, какао-масло. Вони будуть плекати вашу шкіру, яка стане ніжною, м’якою і пружною. Яке саме масло вибрати, вирішуйте в залежності від бажаного результату і присутності інгредієнтів. В кінці статті ви знайдете покрокові майстер класи з миловаріння для початківців ,а освоївши основи цього ремесла,вивчайте різні рецепти приготування мила в домашніх умовах ,які ви також знайдете на нашому сайті bebi.lv в розділі Миловаріння.

Отже,до складу кидаємо барвники. віддавайте перевагу сухим або рідким фарбників, які можна купити в спеціалізованих точках продажу. Можна також додати перламутр і блискітки (глітер), щоб мило чудово сяяло.

Наступний етап — наповнювач. Ось тут беріть все, що душа забажає: кавові зерна, пластівці вівса, мед, шоколад, молоко і так далі. Наповнювач зробить мило не лише естетичним, але і дуже корисним. Мед і зерна кави дають відлущуючий ефект, а зволожити суху шкіру допоможуть овес з молоком. Вибираючи ті або інші трави і квіти, ви визначаєте тип вашого мила: загоює, протизапальну, або антибактеріальне. Новачкам,які поки щеосвоюють миловаріння для початківців ,рекомендуємо для початку зробити своїми руками саме просте мило,що складається з базових компонентів плюс один-два ароматизатора.

Коли база охолола, додайте ароматизаторів і барвників. Не перестарайтеся — потрібно пару крапель, не більше. Якщо спеціальних запаху немає, можна застосувати ефірні масла. Поєднувати одне з іншим не слід, результат використання тандему буде негативним. Ефірне масло приємно пахне, додає колір милу, має цілющі якості.

Формочками для шматочків мила послужать стаканчики, різні контейнери, флакончики від косметичних засобів. Все геніальне — елементарно. Зварене будинку мило стане оригінальним презентом. Похвалитися наявністю такого хобі перед друзями і знайомими. А якщо боїтеся щось зіпсувати, рекомендуємо придбати набір миловара, озброївшись ним ви відчуєте себе професіоналом. Цей набір можна подарувати і мыловару-любителю.

МИЛОВАРІННЯ ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ . Фото-інструкції і Відео Майстер

Освоюємо миловаріння для початківців. Майстер клас з виготовлення простого мила-скрабу.

МИЛОВАРІННЯ ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ . Фото-інструкції і Відео Майстер

Майстер клас для початківців миловарів. Робимо різнобарвне мило своїми руками.

JavaScript is disabled!

To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Короткий опис статті: майстер клас з миловаріння В цьому матеріалі ви дізнаєтесь про основи миловаріння. Майстер-класи для початківців допоможуть наочно освоїти миловаріння в домашніх умовах миловаріння для початківців, миловаріння майстер клас, миловаріння з нуля, відео миловаріння

Джерело: МИЛОВАРІННЯ ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ | Фото-інструкції і Відео Майстер клас з виготовлення мила з нуля

Також ви можете прочитати