Мило ручної роботи фото рецепти

05.10.2015

Мило ручної роботи з основи. МК

Миловарінням зараз захоплюються як хобі багато дівчат і жінки. І це зрозуміло чому! Тому що це цікаве й дуже приємне заняття. Чудове творче хобі і досить не складний.

У даній статті ми розглянемо як зробити мило ручної роботи з основи і використовуємо фото рецепти у майстер класі з миловаріння.

Для того що б вийшло красиве мило в домашніх умовах, потрібно знати технологію приготування мила і мати всі необхідні компоненти.

Часу миловаріння займає не багато і з цього, приступаємо до справи.

Майстер клас з миловаріння. Колібрі

Виготовляючи мило ручної роботи, фото рецепти та майстер-класи будуть у допомогу починаючому мыловару. З ним ви зможете легко і просто створити красиве і приємне мило.

Матеріали:

  1. прозора основа
  2. барвники натуральні
  3. віддушка приємного для вас запаху
  4. форма силіконова
  5. пластиковий стаканчик, палички що б змішувати основу з квітів
  6. пляшечка зі спиртовим спреєм
  7. гарний настрій

Фото майстер клас:

В окремих пластикових стаканчиках змішуємо трохи теплої прозорої основи з необхідним харчовим барвником. Барвника потрібно буде зовсім трохи.

Починаємо заливати покроково кожен елемент кольоровою основою. Чекаємо, що б кожен елемент застиг, збризкуємо спиртовим спреєм і продовжуємо наступний елемент робити.

Так запоняем всю форму кольоровою основою, згідно із задумом.

Калибри з квіткою і в другій силіконовій формі листя і пелюстки вєтков.

Тепер, коли крильця пташки і квіти у квіточки застигли, зверху заливаємо теплою рідкою основою, в яку вже додані ароматизатор або ароматичні масла або віддушка.

Колібрі заливається прозорою основою змішаної попередньо з блискітками.

Квіти заливаються білої основою, попередньо так само можна змішати з блискітками.

Тепер все ставимо охолоджуватися на рівну поверхню. Приблизно через годину мило охолоне повністю і застигне.

таке мило чудово пахне і крсиво виглядає. Можна користуватися і насолоджуватися пахощами ароматів. Зберігають таке мило в харчовій прозорою пленте під уникнення вивітрювання ароматів.

Вийшло з виворітного боку, ось так, а коли мило охолоне, акуратно вийняти з форми мило ручної роботи і вийде дуже красиво.

Спробуйте і ви зробити красиве мило для себе чи на подарунок за даним майстер класу з миловаріння. Нехай у вас вийде виготовити красиве і приємно пахне мило.

Збережи собі на стіну, натиснувши на «лайк» і «поділитися»!

Короткий опис статті: миловаріння майстер клас розглянемо як зробити мило ручної роботи з основи і використовуємо фото рецепти у майстер класі з миловаріння

Джерело: мило ручної роботи фото рецепти

Також ви можете прочитати