Мило ручної роботи Апельсин . Вязана казка

19.10.2015

Мило ручної роботи «Апельсин»

У мережі багато майстер класів з миловаріння. зустрічається серед них і майстер клас — як зробити апельсин.

Вам знадобиться :< мильна основа (прозора і біла), ефірні масла або ароматизатори, жирні (базові) масла, барвник (краще не мігруючі пігменти), спирт.

Інвентар. 3 форми різного діаметру, ніж, овощечистка і те, в чому плавити основу.

Розтопіть потрібну кількість прозорої основи в мікрохвильовці на невеликій потужності або на водяній бані, не перегрівайте основу, не давайте закипіти. Додасте барвник, масло, ефірні масла або ароматизатор. На 100 гр основи 3-7 к. ЕФ, 1/3 ч. л. масла. Залийте меншу форму, це будуть часточки апельсинчика (або того, що ви вирішили робити). Чекаємо, поки застигне. Для кращого зчеплення шарів не треба ставити остуджуватися в холодильник.

Коли застигне, дістаємо з форми і розрізаємо на 6 частин. Ріжемо суворо перпендикулярно, інакше білий шар важко буде заливати. Овочечисткою зрізаємо гострі кути, буквально 2-3 помаху по кожному кутку — і мега-реалістичність буде забезпечена.

Настала черга заливати білий шар. У середню форму встановлюємо наші часточки, акуратно поправляємо ножиком, відстані між часточками повинні бути по можливості однаковими. Стежте, щоб зовнішні дуги утворювали коло. Розтоплюємо білу основу, додаємо масла. Основи краще розтопити більше, чим менше, залишки все одно в «корку» переплавите. Часточки добре бризкаємо спиртом, пшиков 5, щоб і між часточок потрапив. Лити білу основу не в середину форми, а на середини трикутничків по колу. Якщо лити в середину, то часточки «розбіжаться». Біла основа не повинна бути занадто гарячою, щоб не розплавилися часточки, але і не занадто постигла, щоб нормально все сцепилось.

Кірку заливаємо таким же чином. Остиглу, не заморожену серединку ставимо у велику форму, бризкаємо спиртом, заливаємо основою. Для початку краще змішати білу і прозору основи, більш реалістичний вигляд вийде.

Коли все застигне, дістаємо з форми, зрізаємо боки і ріжемо на кружечки товщиною близько 2 див. Обрізки шматує на маленькі часточки апельсинок, вони точно знадобляться)))

Ось як можна використовувати обрізки апельсинів.

останнім часом мило ручної роботи стало дуже популярним, тому в Інтернеті розміщують величезна кількість майстер-класів з виготовлення декоративного мила, яке виготовляють з натуральних інгредієнтів.

Цю сторінку знаходять по запитам:

  • миловаріння майстер клас
  • мило апельсин своїми руками
  • мило апельсин
  • миловаріння

Короткий опис статті: миловаріння майстер клас У мережі багато майстер класів з миловаріння, зустрічається серед них і майстер клас — як майстер клас з миловаріння, майстер клас миловаріння, Мило ручної роботи,Майстер-класи з рукоділля

Джерело: Мило ручної роботи «Апельсин» | В’язана казка

Також ви можете прочитати