Метелики з тканини своїми руками майстер класи . квіти своїми руками.

30.09.2015

метелики з тканини своїми руками майстер класи

Жовтень 4th, 2012

Метелики з тканини своїми руками майстер класи . квіти своїми руками.
Барвистий повітряний, різнобарвний невід’ємний атрибут літа. Це — метелики. І їх не обійшли своєю увагою творчі люди.

Метеликів використовують для прикраси одягу, аксесуарів, інтер’єрів. Пропоную вам сьогодні тему по виготовленню

метелики з тканини своїми руками

Знайшла для вас кілька нескладних майстер класів. Для того, щоб зробити першу метелика вам знадобиться шматочок фатину, дерев’яна прищіпка, дріт для рукоділля.

Виріжте з матеріалу прямокутник. Можна зібрати просто руками, а можна прошити посередині наметочним швом і нитку зібрати.

Прищіпка буде служити тілом нашої метелики. Її можна, для краси, пофарбувати акриловою фарбою в яскравий колір. Можна наклеїти паєтки, бісер, шматочки красивої тканини.

Защепити фатін в місці присборивания. З дроту для рукоділля зробити вусики. Для цього потрібно відрізати шматочок дроту, з обох кінців закруглити або зробити невеличкий вузлик.

А можна намотати дріт на олівець і зробити спіральні вусики. Складіть навпіл дріт і вкладіть разом з тканиною у виїмку прищіпки.

Візьміть два шматочки тканини. З одного краю кожного квадратика прошийте наметочним швом або прострочіть, відступивши один сантиметр. Прісоберіте нитку.

Короткий опис статті: квіти з тканини майстер клас ще подивитися один майстер клас по виготовленню метелики з тканини своїми руками для малюка, метелики з тканини, зшиті своїми руками повинні у вас вийти метелики з тканини своїми руками

Джерело: метелики з тканини своїми руками майстер класи | квіти своїми руками. майстер клас. подарунки своїми руками. вироби своїми руками

Також ви можете прочитати