Майстерня рукоділля, Головна сторінка

07.10.2015

Головна сторінка

На сторінках сайту представлений не один унікальний авторський майстер-клас, їх дуже багато. Майстер-класи постійно додаються. Автором майстер-класів є майстер К. І.

Тематика майстер-класів дуже різноманітна. Рукоділля-це світ, який хочеться вивчати і вивчати. Ви зможете навчитися миловаріння. освоїти виготовлення різних видів косметичних засобів. Зможете зробити для себе або своїх близьких шматочок мила або ж, наприклад, ароматизовану сіль, бальзам для губ, парфуми або шампунь.

Ручна робота у виготовленні прикрас дуже ціниться. Дуже багато майстер-класів представлено в рубриці біжутерія. Це і створення прикрас з пластики, майстер-класи з техніки Wire Work — прикрас з дроту. Ви навчитеся робити красиву біжутерію з фурнітури і натуральних каменів своїми руками, майстер клас вас в цьому допоможе.

У розділі декорування ви зможете знайти рубрику з декорування різних предметів. Це пляшки, кухонні дошки, панно, тарілки, годинник і багато іншого. Ви навчитеся це все декорувати.

Якщо у вашій сім’ї є діти, то наші майстер-класи напевно знадобляться. Вивчивши їх, ви зможете зробити для своїх малюків різні іграшки, пошити їм що-небудь. Змайструвати разом з дітьми виріб або ж щось інше. А також прищепити смак до прекрасного світу, який, як згадувалося вище іменується — рукоділля.

Є на сайті ще й рубрика — валяння. У цій рубриці представлені майстер-класи з різних технік валяння. Вивчивши хоча б один урок в даній рубриці ви дізнаєтеся що таке нунофелтінг, мокре і сухе валяння.

А освоївши ази по шиттю ви напевно захочете що-небудь зшити, наприклад сумку або що-то для домашнього вжитку.

Дуже великий розділ на сайті присвячений декупажу. Вивчивши майстер-клас на цю тематику, можна навчитися створювати будь-які подарунки своїми руками. Декупаж у світі під назвою рукоділля займає величезну нішу, так скажемо. Майстер-класи з декупажу нікого не залишить байдужим.

Дуже сподіваємося, що вам сподобається на сторінках сайту «Майстерня рукоділля». Ви обов’язково знайдете для себе щось потрібне, почерпнете щось корисне, адже рукоділля — це так чудово. Напевно ви зробите свої шедевральні роботи, вироби своїми руками.

Від усієї душі бажаємо творчих успіхів у всіх ваших починаннях! Творіть, створюйте що-небудь своїми руками. Творчого натхнення вам!

Короткий опис статті: майстер клас рукоділля

Джерело: Майстерня рукоділля — Головна сторінка

Також ви можете прочитати