Майстер-класи . ШИЮ САМА

31.07.2015

Майстер-класи

9. Обробка потайної застібки у шві обточування бортів, обробка потайної застібки з додатковою прорізом.

Шити – це легко!

Ви вже вмієте шити, хочете навчитися більшому або вчитесь у нас на курсах крою та шиття і хочете вдосконалити свої вміння?

Тоді майстер-клас по шиттю – це те, що Вам треба!

Майстер-клас крою та шиття допоможе Вам розширити коло своїх умінь в області шиття, отриманих на наших курсах або будинку. В залежності від побажань, можна вибрати будь-який майстер-клас.

Чому шиття для початківців майстер клас варто пройти у нас?

Тому що це швидко! Один майстер клас по шиттю триває 5 годин. За цей час майстер наочно покаже, як обробляти ті чи інші деталі, з’єднувати їх разом, гладити готовий виріб. У кожній групі займаються не більше п’яти – шести чоловік і навчання проходить практично в індивідуальному порядку.

Тому що це зручно! Ще один плюс нашого навчання – навчаються не треба нічого приносити з дому. Всі інструменти матеріали надаються прямо на майстер-класі. Вартість матеріалів включена у вартість курсу.

Тому що це ефективно! За один майстер-клас Ви освоїте всі заявлені в ньому навички. Майстер-класи можна проходити в будь-якому порядку, вибравши зручний для себе час відвідування. Ви навчитеся вміння шити швидко і легко!

Шити легко! Якщо Вас цьому навчили

Ми знаємо секрети і хитрощі, які професійні швачки виробили з роками роботи! Шиття – це майстерність прикладне, секрети якого ховаються в нюанси і деталі, які доводиться пояснювати довго ретельно. Частина досвіду шиття може бути передана тільки безпосередньо від майстра до учня.

Значення має все: положення руки, довжина отмеряемой нитки, фактура тканини. Як правило, ці нюанси не описують в книжках, бо це дуже довго, на них забувають акцентувати при створенні відеозаписів, тому що для майстра це вже само собою зрозумілі речі. І лише при особистому контакті, бачачи, як працює учень, майстер може поправити його, вказати легкий шлях до розв’язання проблеми, створення акуратною і красивою деталі.

Якщо Ви вчилися шити своїми руками майстер клас шиття та ремонт одягу допоможе швидко і легко вдосконалити свою майстерність. Тим, хто тільки планує вчитися шити, основні навички та вміння допоможуть освоїти курси з ремонту одягу та її шиттю.

Короткий опис статті: майстер клас по шиттю Якщо Ви шиєте для себе і не проходили професійного навчання — рекомендуємо відвідати МК (майстер-класи). Досить часто Ви витрачаєте дуже багато часу на самостійне навчання (вивчаєте книги по шиттю, читаєте форуми, дивіться відео), але резуль…

Джерело: Майстер-класи | ШИЮ САМА

Також ви можете прочитати