Майстер-класи по шиттю

04.08.2015

Майстер-клас від Ольги Никишичевой

Ольга Никишичева .

Художник-модельєр, експерт моди, дизайнер, член-кореспондент Академії Іміджології, член Міжнародного Союзу Дизайнерів. Постійний експерт рубрики «Мода » «Доброго ранку». Ольга представляє цікаві та легкі у виготовленні моделі суконь, блуз, спідниць, а також одягає відомих модниць. 15 жовтня 2013 р. в книжковому магазині «Москва» відбулася презентація книги Ольги Никишичевой «Стильний гардероб за 5 хвилин своїми руками ». Презентація пройшла в незвичайному форматі — гості зустрічі стали глядачами цього модного показу. Ольга представила колекцію стильних речей, які ввійшли в її книгу, кожну з яких будь-яка модниця зможе створити самостійно.

Модні поради від Олександра Васильєва

Модні поради від Олександра Васильєва

Олександр Васильєв — історик моди, письменник, театральний художник, дизайнер інтер’єрів, мистецтвознавець, відомий у всьому світі.

Курси крою та шиття ARMALINI
Шиття і крій з Сергієм Карауловым

Безкоштовні відео уроки з Сергієм Карауловым

Уявляю Вашій увазі новий Інтернет проект з крою та шиття, як для початківців, так і для більш професійних любителів шиття — унікальний шанс для багатьох реалізувати свою давню мрію!

Тут можна навчитися шити одяг з нуля не виходячи з дому у зручний для Вас час, використовуючи відео уроки шиття з моїх курсів, починаючи від побудови основи до пошиття пальто, вивчити моделювання та конструювання одягу, пройти навчання мистецтву макетування і з легкістю створювати свої авторські викрійки моделей одягу на будь-який сезон.

На каналі YouTube, є велика кількість безкоштовних додаткових відео з шиття для початківців, з допомогою яких можна навчитися майстерно виготовляти вузли та деталі крою.

Ставши учнем цієї школи, за Вашим бажанням, Ви можете взяти участь у дружньому колективі форуму, користуватися моєї постійної онлайн — підтримкою (скайп, аудіо-листи на форумі).

Якщо у Вас виникне питання щодо придбання швейної техніки, Ви можете зв’язатися зі мною по скайпу і я допоможу Вам у виборі швейної машини або подивитися відео за вибором швейних машин.

Завдяки тому, що наша школа постійно розвивається і росте, для творчих і здібних людей з’являються можливості реалізувати себе в абсолютно нових напрямах і захоплення. Що може бути цікавіше, ніж улюблене заняття, яке приносить Вам дохід?

Абсолютно кожен з нас володіє якимись здібностями і талантами – це незаперечний факт, але для багатьох досить складно знайти в житті своє покликання.

Короткий опис статті: майстер клас по шиттю Майстер-класи від Burda, Олександра Васильєва, Ольги Никишичевой, Віри Ольховської, навчальні відео,спідниця-пачка,трикотажне плаття, спідниця з запахом, комбінезон, аксесуари, сумки, блуза, модний сарафан, спідниця в підлогу, сукня в підлогу, штучна шуба, спідниця-олівець, модний одяг, стиль, моделювання одягу, конструювання одягу, куртка, піжама, гардероб, модні поради, модний вирок, мода, одяг, маленьке плаття, макіяж, стиль,жіноче взуття, кардиган, аксесуари, пальто, стиль ретро, прикраси, мереживо, сумки, макіяж, принт, святкове дефіле,туфлі з декором,стиль в одязі,спортивні комплекти, основи модельної майстерності спідниця-пачка,трикотажне плаття, спідниця з запахом, комбінезон, аксесуари, сумки, блуза, модний сарафан, спідниця в підлогу, сукня в підлогу, штучна шуба, спідниця-олівець, модний одяг, стиль, моделювання одягу, конструювання одягу, куртка, піжама, гардероб, модні поради, модний вирок, мода, одяг, маленьке плаття, макіяж, стиль,жіноче взуття, кардиган, аксесуари, пальто, стиль ретро, прикраси, мереживо, сумки, макіяж, принт, святкове дефіле,туфлі з декором,стиль в одязі,спортивні комплекти, основи модельної майстерності

Джерело: Майстер-класи по шиттю

Також ви можете прочитати