Майстер-класи для дітей виїзні майстер-класи для дітей в Москві, KinderDay.

26.07.2015

Майстер-класи для дітей

Майстер-класи для дітей виїзні майстер-класи для дітей в Москві, KinderDay.
Використовуйте нові цікаві можливості для розвитку Ваших дітей! Ви можете замовити виїзд спеціаліста з дитячої творчості до себе додому! У Вас вдома або в кафе може бути проведений дитячий майстер клас твістингу, розпису по склу, миловаріння, виготовлення свічок і багато іншого. Це розвиває фантазію й уяву, творчий смак, моторику рук, встановлює довірчі відносини в колективі, зближує, а ще це дуже цікаво ! Ми пропонуємо цікаві майстер-класи для дітей удома та на вулиці, в кафе і дитячому саду. А головне, всі дитячі вироби можна з задоволенням використовувати в інтер’єрі будинку! Це пам’ять, яка завжди залишиться з Вами. Як приємно згадувати, що в такому-то віці Ваша дитина сам зробив цю чудову річ! А ще дитячі вироби приносять в дім позитивну енергетику!;) Можна замовити майстер-класи на свято. Це може бути випускний вечір, новий рік, день народження або просто тематична вечірка.

 • Як це відбувається?
 • Скільки дітей може брати участь у мастер класі?
 • Можна провести дитячий майстер-клас у дитячому садку?
 • Як підібрати майстер-клас з віком дітей?
 • і яка вартість майстер класів?

Все це Ви дізнаєтеся нижче.

Отже, творчі майстер-класи для дітей ( або дитячі майстер-класи)

Тут ми представимо Вашій увазі деякі майстер-класи з різних областей творчості, повний список сторінок з усіма нашими майстер-класами можна знайти внизу сторінки.

Якщо Вам складно визначитися з вибором майстер-класу, рекомендуємо Вам проконсультуватися з нашим фахівцем з телефоном, вказаним на сайті. Тоді Ви зможете підібрати цікавий майстер-клас по віку і смаку дитини. Ми проводимо дитячі майстер-класи у Москві і Московській області.

Розписні іграшки (керамічні або ялинкові)

Діти навчаться робити своїми руками чудовіавторські іграшки, підбирати кольори, експериментувати і пробувати себе в якості справжніх дизайнерів!

Дитячий майстер-клас по виробам і розпису включає в себе виїзд художника — спеціаліста з усіма необхідними матеріалами:

 • заготовки з обраної теми,
 • фарби,
 • блискітки,
 • кисті,
 • художню фурнітуру,
 • одноразові фартухи,
 • упаковку.

Необхідний стіл. Тривалість близько двох годин.

За бажанням можлива розпис яєць до Великодня. та виготовлення курочок і курчат з паперу ( вартість див. МК з паперу ) або валяння великодніх яєць з вовни.

Вартість майстер-класу з розпису іграшок (ялинкових, дерев’яних, керамічних, великодніх яєць), що включає виїзд спеціаліста з усіма необхідними матеріалами та інструментами:9 000 руб. ( до 15 осіб). Якщо це буде не Москва, а інше місто, вартість зміниться.

Майстер клас по розпису футболок

Авторський одяг, яку розписують гості спеціальними фарбами. Після висихання можливо носити одяг і прати звичайним способом. Наші художники заздалегідь роблять ескізи з обраної теми.

У вартість включаються:

 • всі витратні матеріали,
 • футболки,
 • ескізи,
 • фарби,
 • кисті,
 • декоративні приналежності,
 • текстильні фломастери,
 • упаковка.

Для проведення необхідний великий стіл і розетка. В кінці можлива демонстрація одягу, як окремий номер.

Вартість майстер-класу з розпису футболок, включає виїзд спеціаліста з усіма необхідними матеріалами та інструментами:9 000 руб. ( до 10 осіб)

Декоративні рамки для фотографій або зображень

Можна навчити дітей робити Рамки з тканини — діти самі обтягують рамки і оригінально їх прикрашають

Різноманітні рамки для фотографій з тканини, прикрашені стрічками, намистинами, паєтками, метеликами, пташками, квітами. Такі рамки прикрасять будь-який інтер’єр і їх зможе зробити на святі кожна дитина.

Вартість майстер-класу з виготовлення рамок з тканини з виїздом художника-дизайнера з усіма матеріалами і заготовками, включаючи рамки, стрічки, намистини, метеликів, пташок, мушлі та ін -8 000 руб. (до 10 осіб)

Майстер-клас «Карнавальні капелюшки»

Майстер-клас з виготовлення карнавальних капелюшків для хлопчиків і дівчаток будь-якого віку. Майстер привозить все необхідне для проведення цього цікавого і святкового дійства-це самі капелюшки різних кольорів, блискітки, клей, стрічки, прикраси, пір’я і т д.

Під час цього майстер — класу наш майстер навчить кожного дитини створювати і декорувати веселі та гарні капелюшки своїми руками. Ці капелюшки можна потім із задоволенням носити на карнавал, дискотеку та інші веселі і жартівливі події.

Тривалість майстер — класу 1 годину

Вартість майстер — класу по капелюшках — 8 000 рублів до 10 дітей від 5 років

Майстер-клас «Створення авторських духів»

Діти самі придумають свої композиції, виходячи зі своєї інтуїції, власного світовідчування і своїх улюблених ароматів. Ніхто так не відчуває людини, його настрій і смаки, як він сам. У дітей з’явиться можливість проявити свою індивідуальність і виразити свій характер через парфуми власного приготування. Після приготування парфумів, діти навчаться красиво упаковувати свої флакончики в красиві коробочки, зроблені своїми руками. Адже оформлення свого аромату відіграє дуже велику роль, а часто візуально передає властивості аромату.

Вартість майстер-класу з виготовлення авторських духів, включає виїзд спеціаліста з усіма необхідними матеріалами та інструментами:10 000 руб. ( до 10 осіб)

Виготовлення мила (майстер-клас з миловаріння)

Зробити красиве мило своїми руками, що б подарувати його улюбленим зможе кожна дитина на майстер-клас з миловаріння. Миловаріння — це захоплююче заняття для дітей. Майстер-клас з миловаріння діти навчаться створювати ароматне і красиве мило в домашніх умовах. Таким милом захочеться використовувати знову і знову. Адже так приємно користуватися продуктом, в який вкладено не тільки натуральні інгредієнти, але і душа людини, тепло його рук.

Діти познайомляться з технологією виготовлення мила зі складним декором, будуть експериментувати з формою, змішувати кольори робити цікаві включення в милі.

Сам процес вразить своєю простотою і доставить величезне задоволення. занурить у світ чудових ароматів ефірних масел, природних трав і творчих експериментів! І як знати, може бути саме проведення майстер-класів для дітей колись стане початком до їх новому захопленню.

Ми будемо створювати мило з професійної мильної основи. додаючи в нього: аромати, ефірні олії, пігментні і харчові барвники, трави, квіти, косметичні рослинні олії, мед, кава, і запаювати всередину маленькі іграшки.

Це твір ми обов’язково красиво упакуємо.

Програма розрахована на публіку від 7 років. Чудово підходить для дорослих.

Тривалість одну годину, якщо всі гості беруть участь відразу, і до двох годин, якщо діти беруть участь по черзі.

У вартість входить виїзд спеціаліста з миловаріння, а також:

 • основа для мила,
 • ефірні та ароматичні масла,
 • натуральні добавки,
 • декоративні наповнення,
 • формочки,
 • барвники, і всі необхідні засоби для створення мила,
 • подарункова упаковка.

Необхідний великий стіл, розетка .

Вартість майстер-класу з Миловаріння, включає виїзд спеціаліста з усіма необхідними матеріалами та інструментами:9 000 руб. ( до 10 осіб)

Свічки ручної роботи

Майстер клас з виготовлення свічок. Для його проведення вибирається будь-яке дитяче свято або ж він проводиться самостійно. Свічки виготовляються гелеві, з різноманітними наповнювачами. Художник-оформлювач навчить дітей підбирати цікаві поєднання кольорів і форм, і діти самі зроблять свічки, які потім будуть зігрівати їх своїм теплом. У вартість майстер-класу включається:

 • скляна форма для свічок,
 • спеціальний гель,
 • декорації,
 • фитильки і все необхідне.

Вартість майстер-класу по виготовленню свічок, включає виїзд спеціаліста з усіма необхідними матеріалами та інструментами:9 000 руб. ( до 10 осіб)

Флористичний майстер-клас з живих квітів «виготовлення сніговика».

Майстер-клас підходить тим, хто сумує за літом, взимку або нудьгує по зими влітку.:) Тут поєднується непоєднуване — квіти і сніговики, зима і літо. Такий сніговик буде прикрашати приміщення взимку і радувати усіх квітковим ароматом, а також стане чудовим подарунком до Нового року або Різдва. Детальніше про програму та технологію можете дізнатися тут

Вартість майстер-класу по виготовленню сніговика з квітів, включає виїзд спеціаліста з усіма необхідними матеріалами та інструментами: 10 000 руб. (до 10 осіб)

Програма розрахована на дітей від 6 років

Майстер-клас іграшки з паперу або картону

На будь-якому святі діти зможуть зробити унікальні сувеніри з паперу своїми руками. Це дуже розвиваючий майстер-клас. Він тренує навички дрібної моторики, пам’яті і просторового мислення, розвиває фантазію. У процесі спільної творчості встановлюються добрі і довірчі відносини між людьми.

Цей майстер-клас можна включити в тематичну аниматорскую програму і діти будуть майструвати піратів і фей, кораблі і метеликів з паперу, або влаштувати самостійний свято — тоді можна зробити багато різних сувенірів або подарувати іменинникові одну величезну паперову іграшку, зроблену усіма гостями разом.

Тут можуть бути використані такі техніки як квілінг, декупаж, орігамі.

Вартість майстер-класу з іграшок з паперу, включає виїзд спеціаліста з усіма необхідними матеріалами та інструментами:6 000 руб. ( до 10 осіб)

Монстри з паперу

Забавні монстри з паперу виглядають дуже життєрадісно і ні крапельки не страшно. Дітям вони сподобаються, будьте впевнені. Тим більше, що наш майстер покаже і розповість, як їх можна зробити швидко, просто і весело з заздалегідь приготовлених формочок і каркасів.

Вартість майстер-класу «Монстри з паперу» 5500 рублів для 10 дітей

Майстер-клас марципан, карамель, картини з шоколаду

Майстер-класи для дітей виїзні майстер-класи для дітей в Москві, KinderDay.
1)картини з шоко лада — діти зможуть намалювати і розфарбувати шоколадну картину з використанням натурального французького шоколаду різних смаків і кольорів — білого, чорного, молочного, м’ятного, апельсинового і навіть карамельного шоколаду! Всю цю красу можна потім з’їсти). Ось це гідний свято і подарунок на день народження дитини.

2)марципанові фігури — майстер-клас, на якомукондитер навчить дітей працювати з марципаном і діти самі зроблять різних ведмедиків, зайчиків, сердечка і будь-які інші фігурки різних розмірів з марципанової пасти різних кольорів.

3)композиції з карамелі — це справжнє карамельне шоу для дітей від 10 років. Гості навчаться робити карамель з цукру. А потім можуть відчути себе професійними кондитерами і за допомогою газового пальника, спеціальної лампи та інших пристосувань зможуть формувати карамельні композиції.

Всі солодкі фігурки діти забирають з собою.

Таке творчість можна з задоволенням подарувати друзям, це буде гідним подарунком з будь-якого приводу і без, а можна просто почастувати рідних і близьких.

Вартість солодких кулінарних майстер-класів. включаючи виїзд кондитера з усіма необхідними інструментами, включаючи солодкі складові (шоколад/карамель/марципан), різні заготовки, газовий пальник, лампу і ін. інструменти

Карамельний — 15 000 руб. (до 15 осіб)

Шоколадний 15 000 руб. (до 15 осіб)

Марципановий 12 000 руб. (до 15 осіб)

Майстер-клас цукерки ручної роботи

УВАГА! у нас з’явився новий солодко-кулінарний майстер-клас по приготуванню шоколадних цукерок ручної роботи! Тепер кожна дитина і навіть дорослий може спробувати себев ролі справжнього шоколатьє. А хто такий цей шоколатьє? Це особливий майстер, який створює з шоколаду кондитерські виробів і справжні кулінарні витвори мистецтва! А ми з вами на нашому майстер-класі навчимося робити шоколадні цукерки. горіхові, вафельні, і навіть з вершковою начинкою всередині, заглазируем полуницю. і все це помістимо в красиві коробочки для цукерок, завершивши наш кулінарний шедевр. Діти отримаютьморе солодких вражень, ізаберуть вироби з собою! Час цього майстер-класу-1,5 години.

Для проведення МК буде потрібно : стіл і відповідну кількість стільців для учнів. електророзетка, 2 полиці в холодильнику.

Всі витратні матеріали та інструменти, рукавички, необхідні інгредієнти і заготівлі майстер привозить з собою.

Вартість солодкого кулінарного майстер-класу Шоколадні цукерки:14 000 руб (до 10 осіб)

Розпис імбирних пряників

Діти самі прикрасять розписомімбирні пряники для себе або для своєї ялинки або просто, щоб ними поласувати. Кожен учасник розпише по два різних пряника. Можна вибирати заздалегідь пряники різної форми в залежності від тематики свята — новорічні, хеллуински, звірятка, квіточки, метелики, овочі і т д. Майстер привозить з собою пряники, глазур різнобарвну і різні посипання.

Цей майстер — клас проходить весело і динамічно і простий і цікавий для дітей будь-якого віку — навіть найменших. Тривалість майстер — класу 30 хвилин

Іграшки з фетру

Ми зшиємо з дітьмизвіряток і веселих персонажів. дивлячись на які навіть не віриться, що їх можна зробити своїми руками. В допомогу ми беремо фетр, трафарети, різаки фігурні, набори декоративних елементів, штучні квіти. гудзики і багато іншого.
 Можна так само зробити з фетру іграшки з популярної зараз у дітей і дорослих гри «Angry birds»!

Короткий опис статті: майстер клас з миловаріння Виїзні майстер-класи для дітей – це відмінний варіант творчого дитячого свята. Замовити цікаві дитячі майстер-класи в дитячому садку, вдома, в кафе в Москві

Також ви можете прочитати