Майстер класи букети з цукерок, упаковка подарунка . ВКонтакте

29.06.2016

Відкрита група

— новини про наших нових фото майстер-класах з докладними коментарями та інструкції про те, як їх отримати та переглянути #libelula_техника_создания_букетов_из_конфет

— фото м-до створення окремого елемента в букеті, а також способи обгортання цукерок. Наприклад, як зробити троянду, тюльпан, лілею, ірис та інші квіти, цукерковий конус, гроно або гілку цукерок. #libelula_мастер_класс_букеты_из_конфет

— як створювати цікаві композиції, як і чим їх декорувати, які підібрати кольори і матеріали. Ідеї та майстер-класи від професійних рукодільниць. #libelula_упаковка_подарка_своими_руками

— як красиво і оригінально упакувати подарунок самостійно, ніж його прикрасити, способи пакування подарунків різної форми і розмірів. Ідеї упаковки подарунка від професіоналів.

Наші майстер-класи у Москві:


Базовий майстер клас Букети з цукерок. В рамках базового курсу ми розповімо, які матеріали використовуються для складання та декорування букетів з цукерок, розглянемо основи створення композиції, такі як побудова форми і особливості колірного рішення. Ви дізнаєтеся основні способи упаковки і кріплення цукерок в букеті. Також навчитеся виготовляти декоративні елементи, банти. Під керівництвом нашого дизайнера, ви створите свій букет з цукерок, який заберете з собою і зможете подарувати своїм близьким. Тривалість: 4,5 години (астрономічні).


Ексклюзивний майстер клас Секрети виготовлення цукеркових квітів з паперу. Цей ексклюзивний варіант упаковки цукерок, розроблений нашим талановитим дизайнером Світланою Платонової: цукеркові квіти виглядають, як справжні. Даний спосіб дуже простий, а головне, практично ніхто не вміє цього робити!

На майстер-класі ми поділимося з Вами секретами виготовлення цукеркових квітів з паперу, розповімо, які матеріали використовуються для створення квітів, розглянемо варіанти використання цукеркових кольорів як самостійний букет і як частина композиції. А також спробуємо варіанти упаковки квітково-цукеркової композиції. Під керівництвом нашого дизайнера, Ви створите свій букет з цукерок, який заберете з собою і зможете подарувати своїм близьким. Тривалість: 4,5 години (астрономічні).


Майстер клас Деревце з цукерок. НАЙБЛИЖЧИЙ ВІДБУДЕТЬСЯ 23 жовтня! В рамках цього курсу ви навчитеся вирощувати солодкі кімнатні дерева. Ми розповімо, які матеріали використовуються для створення дерева з цукерок, розглянемо способи кріплення його частин. Так само Ви освоїте мистецтво оформлення ємностей для заснування дерев. Під керівництвом нашого дизайнера створите свій букет з цукерок, який заберете з собою і зможете подарувати своїм близьким. Тривалість: 4,5 години (астрономічні).


Майстер клас Корабель з цукерок. Корабель – це символ благополучного досягнення мети! А корабель з цукерок може служити солодким талісманом реалізації давньої мрії! Як приємно отримувати подарунки, зроблені своїми руками, вони уособлюють турботу і передають душевну теплоту.

Під керівництвом нашого дизайнера Ви навчитеся робити чудові солодкі кораблі. Дізнаєтеся про способи розташування і кріплення декору та цукерок в композиції, варіантах колірного оформлення, упаковки. На майстер класі Ви створите свій Корабель з Цукерок, який заберете з собою і зможете подарувати своїми близьким або залишити собі. Тривалість: 4,5 години (астрономічні).


Майстер клас Виготовлення Золотої рибки. На цьому майстер-класі Ви дізнаєтеся, як можна створити маленьке диво у себе вдома. Ви побачите віртуозну роботу майстра і навчіться також вправно збирати золоту рибку з простих шоколадних монеток. І вже якщо Ви зацікавилися таким загадковим майстерністю, і хочете дізнатися більше, ми розповімо Вам про способи створення цього дивовижного творіння солодкого. На майстер-класі Ви зберете свою виконавицю бажань, і Ваша Золота рибка зможе завжди супроводжувати Вас, роблячи Ваше життя щасливішим і щасливішими. Тривалість: 4,5 години (астрономічні).


Тематичні майстер-класи до Свята. Наш навчальний центр проводить Майстер класи з виготовлення букетів з цукерок до Свята: Народження дитини, 1 вересня, День вчителя, Новий рік, 14 лютого, 8 березня і т. д. Слідкуйте за нашим розкладом або надішліть Ваш e-mail master-class@vashi-podarki.ru і ми Вас будемо попереджати про наближення майстер-класах.

Увага, для груп від 3-х людина діє знижка! p.s. Для тих, хто вже пройшов наші майстер-класи і хоче виготовляти Букети з Цукерок самостійно, на нашому сайті є категорія з витратними матеріалами для букетів з цукерок http://libelula.ru

Короткий опис статті: майстер класи Ми показуємо і розповідаємо як своїми руками можна змайструвати оригінальний одяг для подарунка, з’єднавши квіти і шоколад, отримати Букети з Цукерок, а також звідки живити натхнення для створення самих незвичайних подарунків та де взяти матеріали для цього.

Джерело: Майстер класи букети з цукерок, упаковка подарунка | ВКонтакте

Також ви можете прочитати