Майстер-клас з миловаріння в подарунок, Київ, подарунковий сертифікат

27.10.2015

Подаруй творчий майстер-клас з миловаріння!

Майстер-клас з миловаріння — що це?

Захоплююче знайомство з мистецтвом миловаріння в затишній майстерні. Можливість навчитися створювати ароматне мило власними руками. Ексклюзивність виробу додасть цікава форма, натуральні елементи декору і унікальна аромакомпозиция.

Як все проходить?

Щасливчик опиниться в затишній творчої майстерні «7 небо», де його чекає знайомство з талановитим профі. Він присвятить свого підопічного в теорію мильних основ, ефірних масел і ароматизаторів. Потім йому належить взяти участь в змішуванні необхідних інгредієнтів і правильно зварити з них мило. Залишилось залити отриману рідину у форму, додати в неї аромамасла і прикрасити натуральними елементами декору. Можна зробити двох’ярусне мило, яке заливається в 2 підходи.

Ароматне мило своїми руками

У процесі створення мила використовуються виключно натуральні компоненти. Затока готову мильну рідина в форму, можна забарвити її у бажаний колір і доповнити поєднанням ефірних масел на свій смак. Це додасть готовому виробу неповторність і приємний аромат.

Натуральний декор

Щоб надати милу особливу оригінальність, гість зможе прикрасити його натуральними елементами декору. Це можуть бути різні сухоцвіти, зернятка кави і т. д. Всі необхідні матеріали будуть надані в майстерні.

Готове мило можна забрати з собою

Готове мило, зроблене власноруч, новачок забере додому. Виріб може служити прекрасним сувеніром, так і відмінним засобом для банних процедур. Завдяки натуральному складу, мило забезпечить сприятливий вплив на шкіру.

Короткий опис статті: майстер клас з миловаріння Придбати подарунковий сертифікат на майстер-клас з миловаріння в Києві. Магазин оригінальних подарунків — 70 відгуків, Фото і Відео-огляди. Доставимо Сьогодні!

Джерело: Майстер-клас з миловаріння в подарунок — Київ, подарунковий сертифікат на урок миловаріння — bodo

Також ви можете прочитати