Майстер-клас з квілінгу Новорічний сувенір для вчителів технології, Новий рік і Різдво, Класному керівнику, Pedsovet.

12.07.2015

Майстер-клас з квілінгу «Новорічний сувенір» для вчителів технології

Топчій Ірина Вікторівна

Запорізька гімназія № 11

вчитель основ здоров’я, трудового навчання, методист по ВІД і ТБ

вчитель вищої категорії, вчитель-методист

Скоро Новий рік, а що приносить в будинок відчуття новорічного свята? Звичайно ж, вбрана ялинка! Я пропоную Вам зробити оригінальну ялинку в техніці скручування. Квіллінг — це те, чим я зараз захоплююся. Я обіцяла, що буде продовження і от — виношу на Ваш суд свою ПЕРШУ роботу. Ну вже дуже хотілося що-небудь зробити! Звичайно, є помилки, але не судіть мене строго. Цей Новорічний сувенір я робила 2 дні. Налаштуйтеся на те, що квілінг передбачає неквапливу і копітку роботу: потрібно почекати, поки висохне клей і намагатися акуратно все скручувати — від цього залежить зовнішній вигляд виробу (що у мене і не зовсім вийшло — поспішала..) Але повірте — результат того вартий!

Якщо Вас зацікавив цей вид рукоділля — бажано дивитися в такому порядку, попередньо скачавши матеріали «Квілінг» і «Квіллінг-продовження» з цього сайту:

2. Інструменти та матеріали

3. Ази квілінгу

Матеріали мають багато фотографій і оформлені в різні папки з-за різного обсягу. У всіх представлених матеріалах використані фотографії з особистого архіву.

Повний текст матеріалу дивіться у скачуваному файлі .

Короткий опис статті: квіллінг майстер клас На цій сторінці ви можете переглянути і завантажити Майстер-клас з квілінгу «Новорічний сувенір» для вчителів технології

Джерело: Майстер-клас з квілінгу «Новорічний сувенір» для вчителів технології — Новий рік та Різдво — Класному керівнику — Pedsovet.su

Також ви можете прочитати