Майстер-клас з квілінгу: Ажурний мак. Обговорення на LiveInternet

20.09.2015

Майстер-клас з квілінгу: Ажурний мак

Майстер-клас з квілінгу: Ажурний мак

Майстер-клас з квілінгу: Ажурний мак. Обговорення на LiveInternet
Автор: LarisaAnna.

Мак — квітка-загадка, що символізує і красу життя, і жах смерті, червона зірка, распустившаяся в прикордонному світі, розділяє добро і зло.

Один з найяскравіших кольорів на світлі, мак привертає загальну увагу. А поле, заросле маками, подібно до моря вогню, чиї хвилі, зітхаючи під вітром, дарують світові свій чудовий аромат.

Ось такий ажурний і повітряний квітка вийшов надихнувшись красою маку.

Для пелюсток маку я використовувала офісну червоний папір 80г/м2 різану за 2мм. Для одного пелюсточки потрібно — 8 крапель діаметром 14 мм; пелюсточок у квіточці 6, значить потрібно буде 48 крапельок.

Детальніше про те як зробити елементи квілінгу Ви можете прочитати в статті: Квілінг для початківців: матеріали, інструменти, техніка

З’єднуємо разом два пелюсточку і разом чотири пелюсточки.

Для серединки — маку нам потрібно 5 таблеточек скручених в щільний рулон з світло — зеленої смужки 2мм офісного паперу щільністю 80г/м2 і два щільних ролу темніше відтінку зеленого кольору з паперу 120г/м2. З одного щільного ролу темного відтінку робимо конус. Потім всі елементи склеюємо — конус + темно зелений рол зверху +навколо конусоподібної серединки обклеюємо 5 світло-зеленими щільними ролами.

Так само нам знадобляться для серединки — дві «сніжинки» — зеленого та чорного кольору з 8полосок шириною 1мм і 3,75 см завдовжки ( розрізаємо одну смужку на 8 частин). Потім склеюємо разом два «сніжинки» — надаємо опуклу форму і вставляємо зелену серединку.

Поєднуємо тепер всі наші заготовки і мак готовий, тепер його можна використовувати в будь-якій композиції!

Мою літню композицію можна подивитися в моєму блозі .

Всім творчих натхнень. Лариса

Короткий опис статті: квіллінг майстер клас Цитата повідомлення Тата_Борисовна Прочитати целикомВ свій цитатник або спільнота! Майстер-клас з квілінгу: Ажурний мак   Автор: LarisaAnna.  Блог:  Чарівна казка про квілінг Мак  — квітка-зага… щоденник,коментарі,блог,блоги,майстер-клас,квілінгу:,ажурний

Джерело: Майстер-клас з квілінгу: Ажурний мак. Обговорення на LiveInternet — Російський Сервіс Онлайн-Щоденників

Також ви можете прочитати