Майстер-клас з декупажу в школі мистецтв у Санкт-Петербурзі

30.09.2015

Майстер-клас з декупажу

Декупаж – французька техніка декорування предметів інтер’єру за допомогою готових зображень, вирізаних з різних матеріалів. Цьому модному течією вже кілька сотень років, а воно як і раніше полонить серця мільйонів людей. Інтерес до декупажу продовжує зростати. А предмети, створені з використанням такого декору, гармонійно вписуються в різні стилі.

МАЙСТЕР-КЛАС З ДЕКУПАЖУ

Художня школа мистецтв «Пальміра-Арт» пропонує курс, який навчить вас створювати своїми руками справжній шедевр із звичайної речі. Освоївши декупажную техніку, ви зможете:

 • дарувати ексклюзивні подарунки своїм друзям і близьким;
 • прикрашати будинок вишуканими елементами декору;
 • займатися цікавим і корисним хобі;
 • знайти нове коло знайомих і спілкуватись з однодумцями;
 • розвинути смак і почуття стилю.

ЯК ПРОВОДЯТЬСЯ МАЙСТЕР-КЛАСИ

Майстер-клас з декупажу веде постійний учасник петербурзьких і московських виставок – Ольга Разумова. Це – авторська програма, яка спрямована на те, щоб ви змогли розкрити свої таланти і створювати ексклюзивні предмети .

Курс складається з декількох занять. Кожне з них має теоретичну частину, в ході якої відбувається знайомство з матеріалами, прийомами і секретами майстерності. Основний час відводиться практиці і закріплення отриманих навичок.

ЧОМУ МОЖНА НАВЧИТИСЯ НА КУРСАХ З ДЕКУПАЖУ

Курс з декупажу допомагає оволодіти технікою декорування на різних поверхнях. Зокрема, наші учні успішно освоюють:

 • «салфеточную техніку» без складок;
 • «зворотний декупаж» з контурами на склі;
 • мистецтво «зістарювання» поверхні;
 • застосування кракелюрних коштів (відшаровуються фарби, лаки);
 • художній декупаж.

Майстер-клас з декупажу навчить прийомам прикраси тарілок, годин, лійок, шкатулок, дощок, пляшок, свічок. Надалі можна застосовувати цю техніку для декорування предметів меблів: наприклад, прикрасити комод, спинку ліжка або стільця, журнальний столик, шафка у дитячій.

ПЕРЕВАГИ НАШИХ КУРСІВ

Ми пропонуємо майстер-клас з декупажу. де ви зможете скористатися усіма перевагами групового навчання:

 • курс веде висококваліфікований фахівець з художньою освітою і підготовкою в італійській Школі декоративно-прикладного мистецтва;
 • вигідна ціна (в вартість уже входять всі необхідні матеріали для роботи);
 • після основного курсу можна прийняти участь в семінарах, присвячених певній техніці декупажу або декорування певного предмета;
 • авторська програма допомагає розкрити творчий потенціал, а не копіювати вже готові роботи.

Декупаж – мистецтво, доступне будь-якому креативному людині. Воно не вимагає особливих фінансових затрат, як деякі інші види рукоділля. Потрібно тільки трохи вільного часу, терпіння, акуратності і почуття стилю, щоб створити своїми руками справжній витвір мистецтва із стандартного предмета. Звичайна обробна дошка за один вечір перетворюється в елемент декору, що привертає увагу гостей і викликає почуття гордості у господині.

Запрошуємо приєднатися до союзу творчих людей і оволодіти технікою, яка дозволить зробити свій будинок ще красивішим і затишнішим, а також позбавить від довгих пошуків подарунка для близьких. Ви отримаєте те, що ніколи не купити в магазині: індивідуальність, речі з історією, власний стиль.

Короткий опис статті: майстер клас з декупажу Художня школа мистецтв «Пальміра-Арт» пропонує курс, який навчить вас створювати своїми руками справжній шедевр із звичайної речі. Майстер-клас з декупажу, декупаж майстер-клас

Джерело: Майстер-клас з декупажу в школі мистецтв у Санкт-Петербурзі

Також ви можете прочитати