Майстер-клас з букетів з цукерок

27.08.2015

Майстер-клас з букетів з цукерок

За численними проханнями ми починаємо проводити майстер класи як групові так і індивідуальні, де навчаємо технологіям виготовлення букетів з цукерок, тобто як зробити букет своїми руками.

2. Дитячі подарунки.

5. Подарунки для чоловіків.

6. VIP подарунки

7. Організація бізнесу.

8. Реклама.

3-х денний курс навчання букетів з цукерок коштує 7000 рублів. Телефонуйте 8-963-852-6882

КУРСИ з ВИГОТОВЛЕННЯ БУКЕТІВ З ЦУКЕРОК.

1. 3-х-денний курс: Тривалість — 9 годин, 3 робочих дні по 3 години з 10-00 до 14.00 Вартість — 7 000 рублів Програма — стисла програма «Повного курсу», у вартість включені всі використовувані в процесі навчання матеріали, але не входять готові композиції (залишаються у власності «podarki-66»).

2. Повний курс (1 тиждень): Тривалість — 15 годин (3 години 5 днів на тиждень), передбачений індивідуальний графік Вартість — 13 000 рублів Програма — у вартість включено: навчання з флористом — 15 годин, навчання по темі «Організація бізнесу» і «Реклама» з керівником фірми — 1 годину, використовувані в ході процесу навчання матеріали, а також 3 готові композиції на загальну суму не більш як 1 000 рублів (сувенірна композиція — 300 руб, середній букет — 700 руб.)

Після закінчення курсів видається Диплом.

ПРОГРАМА КУРСІВ з ВИГОТОВЛЕННЯ БУКЕТІВ З ЦУКЕРОК:

1. Вступний курс: з чого варто починати, підбір тари і матеріалів для букета, особливості тих чи інших компонентів букету, що з чим слід або не слід поєднувати.

2. Створення композиції: розробка форми букета, колірне рішення композиції.

3. Технологія обгортки цукерок для використання в букеті: всі можливі способи кріплення цукерки в букеті і як це зробити, не порушуючи цілісність упаковки цукерки (ракети, дудочки, квіточки, обгортки, тюльпанчики, сітка).

4. Різновиди букетів: дитячий подарунок, новорічний, весільний, чоловічий, віп-букет, особливості цих букетів, характерні відмінності.

5. Комерційна інформація: ділимося особливостями бізнесу, де краще розмістити рекламу, де придбати матеріали для виготовлення букетів.

Короткий опис статті: букети з цукерок майстер клас

Джерело: Майстер-клас з букетів з цукерок

Також ви можете прочитати