Майстер клас шиємо конячку, Форум

12.08.2015

Майстер клас з пошиву коні

Дівчатка, як і обіцяла викладаю МК з пошиття ось такий коняшки.Коняшка Боня і викрійка її мордочки стор. 4 — пост №74

Я назвала її Тоня. Спасибі кажу за викрійки Розумниці — Тетяні і Savvy. на основі їх викрійок я робила свою конячку.

Викрійка коняшки і одягу для неї. ПОРАДА: при малюванні деталей на тканини користуйтеся гостро наточеним олівцем, щоб чітко і точно перенести всі лінії! Після роздруківки, будь ласка, перевірте викрійки на точне поєднання ліній, щоб все збігалося.

Пропускаю процес проклеювання тканини клейовий і креслення викрійки на тканині. Перед тим як стачать деталі передніх лапок, місце розрізу треба промазати ПВА і дати висохнути. Сточуємо всі деталі, крім деталей голови.

Тепер займаємося головою, яка зі швом посередині. Сточуємо виточку 1, зрізаємо шви, разутюживаем і сутюживаем вершину виточки.

Тепер з’єднуємо передню і задню частину голови, причому припуски на передній частині розсікти близько до шву. Шви складаємо і ще сметываем дуже ретельно, щоб шви не співпадали – ЦЕ ДУЖЕ ВАЖЛИВО. Сточуємо, шви заутюживаем на задню частину голови.

Тепер сточуємо деталі голови від виточки 2 до виточки 3 і разутюживаем верхній шов наскільки можливо

Сточуємо нижню виточку 2 і верхню виточку 3, при цьому ПОЄДНУЮЧИ ШВИ! Зрізаємо припуски.

Тепер поговоримо про те, як шити мордочку з вытачкой: сточуємо верхній шов задній частині голови і разутюживаем шов

На центральній частині (тут у нас одна цілісна передня частина голови) сточуємо бічні виточки №1 зрізаємо шви, разутюживаем і сутюживаем вершини виточок. І відразу ж сточуємо 4-5 см, починаючи від вершини, центральної виточки, для того щоб можна було сутюжить цю виточку.

Тепер найскладніше: на припуски центральній частині розсікає припуски як можна частіше і ближче до лінії шва. Складаємо дуже ретельно, поєднуючи середину центральній частині і шов задній частині голови. Сметываем косими стібками і по можливості складаємо шпильками поперек шва – це все для того, щоб лінії швів поєдналися. Строчити. Видаляємо намітку і шви приутюживаем на задню частину голови.

Тепер сточуємо нижню виточку 2 і верхню виточку 3. зрізаємо шви і прасуємо виточки.

Сточуємо шви, що залишилися: по задній частині голови від виточки і по передньому шву від того місця, де ми зупинилися. коли стачивали

центральну велику виточку. Зрізаємо шви і вивертаємо.

Коли всі деталі вивернули, проутюжим їх (крім голови) і можна набивати. Деталь тіла вгорі застрачиваем і набиваємо знизу

Ноги набиваємо ДУЖЕ ДУЖЕ щільно, до самого кінця (а не до лінії пришива). Голову набиваємо, як можна менше, до тих пір, поки вона не придбає потрібну форму, далі не утрамбовувати її. Тіло набиваємо добре, але не дуже щільно. Ручки набиті найменше, вийшли м’які.

Тепер пришиваємо ноги: спочатку я їх приміряла, потім маркером отстирывающимся зазначила лінію пришива, причепила спочатку одну і пришила, потім іншу пришила, потім з’єднала відкритий ділянку між ніг. Все, стоїмо на ногах.

Тепер ручки: зашиваємо отвір, через яке набивали, приміряємо до тіла, відзначаємо маркером і пришиваємо наскрізь через тіло і в кінці робимо стібки-хрестики у верхній частині. Хто хоче, може пришити ґудзики, я їх не люблю.

Вушка і оченята: відзначаємо голками, де будуть оченята, у зубочистки відрізаємо гострий кінчик, макаємо в акрилову фарбу (змішувала чорну і коричневу) тренуємося на якому-небудь непотрібному шматочку і робимо очі нашої коняшке. Підгинаємо припуски на вушках, складаємо вушко, з’єднуємо декількома стібками, приміряємо на голову і пришиваємо. Відразу ж можна вишити ніздрі. Я вишивала нитками муліне ДМС в 4 нитки.

Хвостик відзначаємо голкою в потрібному місці. Пряжу ріжемо на шматки довжиною рівній подвійній довжині хвоста. Посередині пов’язуємо пучок ниткою, пришиваємо до потрібного місця і опускаємо половину хвостика вниз.

Голову одягаємо на тулубі, поєднуючи шви ззаду, робимо потрібний нахил, складаємо, відзначаємо лінію пришива маркером смывающимся і

пришиваємо.

Тепер пішли приємності: грива! Я відрізала шматочки по 32-34 см, можна сміливо різати по 30 см, там, де чубчик – ще коротше. Спочатку я зв’язала гачком ланцюжок з 18 повітряних петель, потім пройшлася по цьому ланцюжку з одного боку стовпчиком без накиду відрізала і закріпила нитку. Тепер в дірочки просовую прядки з трьох ниток, складені навпіл і закріплюю, як на шарфах. Не знаю чи зрозуміло пояснила? Загалом виходить ось така штука Майстер клас шиємо конячку, Форум
я її відразу подровняла Майстер клас шиємо конячку, Форум

Приміряли, підрівняли, приміряли, підрівняли і так кілька разів. Усі стрижки краще робити не на коняшке. На коняшке тільки зробила чубок.

Одягаємося. Тут вже нехай розгулюється ваша фантазія. Штани робимо ззаду з дірочкою для хвоста.

Блузку я зробила трохи ширше, ніж на викрійці, ззаду вона на двох кнопочках, низ ззаду закруглений, щоб було видно хвостик.

Ну, от, власне, як то так.

Кому що незрозуміло, будь ласка, запитуйте.[size=9]

Короткий опис статті: країна майстрів майстер клас

Джерело: Майстер клас шиємо конячку — Форум

Також ви можете прочитати