Майстер-клас різдвяна тарілка в техніці декупаж

01.08.2015

Майстер-клас: різдвяна тарілка в техніці декупаж

Майстер-клас: різдвяна тарілка в техніці декупаж

Наближається Різдво – прекрасний привід ще раз привітати своїх рідних і піднести якийсь подарунок. Але зовсім не обов’язково знову, як і перед Новим роком, бігти в магазини і відстоювати в чергах. Можна своїми руками оформити декоративну різдвяну тарілочку в техніці декупаж.

Порадувати рідних і близьких можна незвичайним подарунком, правда, витратити на оформлення тарілочки в техніці зворотний декупаж доведеться кілька годин. Для початку прозоре страву необхідно знежирити, щоб картинка трималася надійно. Потім вирізати потрібний елемент із звичайної серветки, відокремити її третю частину і можна приступати до приклеювання за допомогою ПВА. Рухаємося від середини картинки до країв. Оскільки зворотний декупаж, то і розміщувати картинку потрібно на звороті тарілки.

Світлана Кортунова, учасниця майстер-класу: «Це свято – приходиш сюди і відпочиваєш, відволікаєшся. Це красиво і приємно потім дарувати своїм близьким».

Коли картинка висохла, покриваємо її білою акриловою фарбою — робиться це для того, щоб зробити зображення більш яскравим. Знову просушуємо і оформляємо окантовку тарілки рисової папером. За такою ж технологією.

Галина Кишилева, майстер з декупажу: «Рисового паперу дуже багато, і в залежності від того, в якому стилі ви хочете оформити інтер’єр у себе вдома, відповідну папір можна вибрати. Зараз ми робимо красивий золотий орнамент».

Працювати з клеєм, папером і фарбою потрібно акуратно, щоб не довелося видаляти огріхи. Покриваємо роботу золотий каскою і знову просушуємо. Але серветка все ще залишається прозорою. Щоб золото проступило яскравіше, треба поверхню знову загрунтувати.

Коли висох черговий шар ґрунту, можна покривати різдвяну тарілочку захисним шаром лаку. Якщо нанести один-два шару, то вийде декоративна річ, якщо ж покрити спеціальним складом, то цю тарілку можна буде використовувати в побуті і навіть мити в посудомийній машині.

Ірина Ігнатова, учасниця майстер-класу: «Коли бачиш радість в очах людей, які раді твоєму подарунку, – це ні з чим незрівняно. Таку ж річ ти вже другу ніде не знайдеш, навіть з одних і тих же матеріалів майстриня буде робити ту ж роботу – що-то у неї буде інше».

Майстер з декупажу Галина впевнена, що створити таке різдвяне диво здатний абсолютно будь-яка людина.

Галина Кишилева, майстер з декупажу: «Декупажу можна навчити будь-якої людини, навіть який жодного разу в житті не тримав ні пензля, ні фарби. Це настільки проста техніка, і придумана вона була для того, щоб чоловік, який не міг малювати, але хотів красиву меблі, міг це зробити, так як декупаж пішов як декорування меблів».

Оформити в техніці декупаж, до речі, можна будь-який предмет і будь-якими зображеннями: будь то спеціальна карта, звичайна серветка або навіть фотографія – загалом все, що можна вирізати ножицями. І щоб оволодіти такою майстерністю, потрібно не так вже багато часу. Головне – бажання створювати унікальні речі.

Короткий опис статті: декупаж майстер клас

Джерело:
Майстер-клас: різдвяна тарілка в техніці декупаж

Також ви можете прочитати