Майстер-клас. Пошук по тегам. MyScrap, співтовариство любителів

12.08.2015

Запрошуємо на майстер-клас!
На осінній виставці «Формула Рукоділля» на вас чекає зустріч з відомими у світі скрап-дизайнерами – Шеррі Мендозою і Шарон Лаакконен!

Майстер-клас. Пошук по тегам. MyScrap, співтовариство любителів

ШЕРРІ МЕНДОЗА – дизайнер з Австралії. Вона займається скрапбукінгом і робить художні проекти більше 10 років. Більше 5 років Шеррі Мендоза активно співпрацює з компанією Prima Marketing (США), багато товари розроблені за її дизайнам. Шеррі проводить спеціальні навчальні майстер-класи для магазинів і компаній, її майстер-класи входять в програму всіх відомих виставок і шоу по скрапбукінгу.

На нашій виставці вона представить наступні майстер-класи:

— Міні-альбом «Дудл-Ду». На цьому майстер-класі ви дізнаєтеся, як створити чудовий альбом у «книжковому» стилі з підписаними сторінками, які ви зможете вишити вручну.

— Подвійний вкладиш «Сад природи» – урок нестандартного мислення! Шеррі Мендоза покаже, як створити чудовий вкладиш, який краще всього підходить для фотографій з текстом.

— Вкладиш «Романтичні поцілунки». На цьому майстер-класі ви навчитеся декільком цікавим технікам для вкладишів, і Шеррі навчить вас техніці виконання прикрас.

Майстер-клас. Пошук по тегам. MyScrap, співтовариство любителів

ШАРОН ЛААККОНЕН захопилася скрапбукінгом близько восьми років тому. Її роботи можна побачити в більшості найвідоміших журналів з скрапбукінгу та рукоділлю. Шарон дає свої майстер-класи по всьому світу. Ви можете зустріти її на шоу Сraft Нobby Аssociation в США, а також на всіх великих світових виставках, присвячених рукоділлю.

Майстер-класи від Шарон Лаакконен:

— Альбом в техніці мікс-медіа. Цей майстер-клас дозволить вам створювати прекрасні альбоми в техніці мікс-медіа, які будуть радувати вас протягом багатьох років.

— Міні-альбом «Співоча пташка». Створити гарний тканинний альбом, використовуючи новинки з колекції Prima Marketing «Співоча пташка».

Знайти більш детальну інформацію та залишити заявку на участь ви можете ТУТ

Поспішайте записатися, кількість місць на майстер-класі обмежена!

Короткий опис статті: майстер клас з скрапбукінгу MyScrap — це колективний блог про творчість в стилі скрапбукінг, а також про всіх його проявах, будь то традиційний скрап, цифровий скрапбукінг або гібридний скрапбук. скрапбукінг, скрап, скрапбук, цифровий скрапбукінг, scrapbooking, scrap

Джерело: майстер-клас / Пошук по тегам / MyScrap — співтовариство любителів скрапбукінгу

Також ви можете прочитати