Майстер-клас по-американськи. Пяні десантники із США громлять Львів .

08.09.2015

«Майстер-клас» по-американськи. П’яні десантники із США громлять Львів

Майстер-клас по-американськи. Пяні десантники із США громлять Львів .

Автор Ольга Соломатіна

Американська десантура пустує на Україні. Інструктори 173-ї повітряно-десантної бригади армії США, які кілька тижнів тому прибули до Львова, свій перший «майстер-клас» провели в місцевому нічному клубі IceBerg. Неабияк залившись алкоголем, американці бешкетували, являли на загальний огляд вміст своїх неміцних шлунків і робили непристойні пропозиції дівчатам, приймаючи всіх відвідувачок клубу за повій. І при цьому вкрай дивувалися відмов. Ось вже воістину: стереотипи правлять світом. Або, принаймні, Америкою. Навіть в англомовній версії пошуковика Google в списку пріоритетних запитів зі словом «Україна» найчастіше поєднується слово «повії» (дані американського сайту Business Insider). Але у Львові носіїв демократії довелося зіткнутися з жорстокою реальністю — українські дівчата не відповіли взаємністю. Чим не привід продовжити безчинства.

Ось таких американських інструкторів Петро Порошенко особисто зустрічав і влаштовував їм не по-армійськи шикарний обід. У результаті вийшло, як у відомій приказці про тих, кого не слід садити за стіл, якщо ви не хочете, щоб вони негайно закинули ноги на стіл. Або чого гірше не влаштували, як, скажімо, у Вентспілсі або у Львові. Ну а вже якщо ви таких людей до себе запросили — не осудіть.

Короткий опис статті: майстер клас Американських військових на Україні поки ще небагато. Але своє ставлення до місцевого населення вони вже не приховують. Особливо до дівчат.

Джерело: «Майстер-клас» по-американськи. П’яні десантники із США громлять Львів | РІА Новини

Також ви можете прочитати