Майстер-клас Квіллінг і Орегами туристична компанія АЯЯЙ

13.08.2015

Майстер — клас «Квіллінг і Орегами»

Майстер-клас Квіллінг і Орегами туристична компанія АЯЯЙ

Рюш (квілінг), відомий також як папероскручування. Назва «квілінг» походить від слова «quill» — «пташине перо».

Техніка квілінг полягає в наступному: вузькі смужки паперу закручуються в рулончики, надаються формі і склеюються клеєм. В техніці рюш присутні безліч технік і стилів. А з їх різноманітністю пов’язано і надзвичайна різноманітність самих робіт. Для одних характерна фактурність, обсяг, інші ж вражають ювелірною точністю виконання з безлічі мініатюрних деталей. Яскраві квіти, екзотичні комахи, райські птахи, квітучі сади, яскраві фарби осіннього лісу, чудові краєвиди — все це сюжети робіт художників паперового мистецтва.

Орига?мі — стародавнє мистецтво складання фігурок з паперу. Мистецтво орігамі своїм корінням сягає у древній Китай, де і був винайдений папір. Спочатку орігамі використовувалося в релігійних обрядах. Довгий час цей вид мистецтва був доступний лише представникам вищих станів, де ознакою хорошого тону було володіння технікою складання з паперу. Тільки після другої світової війни орігамі вийшло за межі Сходу і потрапило в Америку і Європу. де відразу знайшло своїх шанувальників.

Класичне орігамі складається з квадратного аркуша паперу.

Айріс фолдінга — можна перевести як «райдужне складання». Малюнок заповнюється тонкими паперовими смужками, які, накладаючись один на одного під певним кутом, створюють цікавий ефект закрученої спіралі. Для виконання ялинки тобі знадобиться аркуш кольорового картону або щільного паперу, тонкий кольоровий папір трьох різних кольорів (вона може бути однотонна або строката), айріс-шаблон на основі трикутника, який можна побудувати самостійно або роздрукувати вже готовий. Для приклеювання використовуй склеювальний олівець.

Короткий опис статті: квілінг майстер клас Майстер — клас Квіллінг і Орегами. Незабутні враження гарантовані з туристичною компанією АЯЯЙ. Якісний сервіс за розумні гроші.

Джерело: Майстер — клас Квіллінг і Орегами — туристична компанія АЯЯЙ

Також ви можете прочитати