Майстер-клас Квілінг . Каталог ідей . PresentProfi.RU Ідеї подарунків

01.08.2015

Майстер-клас «Квілінг»

Квілінг, або «папероскручування» — це мистецтво створення оригінальних композицій із смужок паперу: від прикраси листівки до справжніх шедеврів, які не поступаються живописних полотен. Для квілінгу потрібні всього лише папір, ножиці, шило. З допомогою цих нехитрих інструментів можна створювати незвичайні картини, настільні композиції, листівки, годинники, квіти, іграшки, прикраси для дому. Завдяки з одного сторін простоті і доступності, а з іншого боку безмежним можливостям для реалізації творчих здібностей, популярність квілінгу зростає з кожним днем. Фантазуйте і чиніть і Ви!

Створені з паперу композиції і прикраси — довговічні: Ви можете використовувати їх для прикраси Вашого будинку: вітальні (картини — квіткові композиції), їдальні (об’ємні натюрморти в рамці), дитячої (годинники, іграшки і сувеніри). Ви можете зробити незвичайний подарунок своїм рідним і близьким. І цей подарунок буде особливо доріг, так як зроблений Вашими руками.

На майстер-клас з квілінгу володар сертифікату дізнається, як завивати тонкі смужки паперу та перетворювати їх у виноградну лозу, гілку горобини, букет ромашок, як правильно складати композицію, навчиться працювати зі спеціальними інструментами, а також відкриє для себе маленькі хитрощі художників з квілінгу.

А найголовніше, володар цього незвичайного подарунка — зануритися у творчу атмосферу і отримає величезне задоволення від процесу створення прекрасних речей своїми руками!

Короткий опис статті: квіллінг майстер клас Що подарувати? Оригінальні подарунки, незвичайні подарунки, романтичні сюрпризи та ідеї, шаржі, подарункові сертифікати в Краснодарі — все це в нашому магазині подарунків

Джерело: Майстер-клас «Квілінг» | Каталог ідей | PresentProfi.RU — Ідеї подарунків

Також ви можете прочитати