Майстер-клас, ДЕКУПАЖ

29.10.2015

майстер-клас

Майстер-клас, ДЕКУПАЖ

Сьогодні ми будемо декорувати обробну дошку для кухні. Для цього проекту нам знадобляться:

-Заготівля дощечки. Ви можете зробити її предметом інтер’єру або активно використовувати в побуті. Вона може бути з фанери або з натурального дерева-це ви можете вирішити самі.

-серветка тришарова-це саме недороге засіб для декору. Вони дозволяють досягти чудових результатів. Для декору використовують третій барвистий шар і акуратно приклеєний. він ніби зливається з поверхнею декорируемого предмета. Вибір серветок величезний. Для нашої роботи я використовую мотив з виноградом з асортименту нашого магазину. На кухонних дощечках добре будуть виглядати кухонні мотиви, фрукти. овочі, мотиви в стилі кантрі. Але у серветок є і свої особливості:вони розтягуються при наклеюванні. Вони тонкі і прозорі і тому клеяться тільки на світлий фон. Вони легко рвуться і тому будуть потрібні деякі навички при наклеюванні.

-акрилові фарби:біла. зелена. коричнева і айворі.Акрилові фарби були винайдені зовсім недавно в Мексиці. Акриловими фарбами можна покривати будь-які поверхні, вони не бояться світла. залишаються насиченими. розводяться водою, без запаху, стійкі, багата колірна палітра, не токсичні, легко змішуються між собою, щоб отримати потрібний відтінок.

-клей-у даній роботі я буду використовувати клей ПВА, трохи розбавивши його водою у співвідношенні 1:3 до густоти сметани. Спеціальний декупажний клей вже готовий до роботи.Але ми враховуємо, що тільки починаємо знайомство з декупажем, Якщо є можливість, можна купувати спец. кошти. але вони коштують дорожче.

-лак-кожен етап роботи будемо покривати лаком. щоб наш виріб було водостійким.Будемо користуватися акриловим лаком на водній основі. без запах, він швидко сохне, не змінює колір роботи.Лаки бувають глянцевими. матовими. напівматовими, безцветными і тонованими. Їх можна придбати в спеціальних магазинах для творчості(вони коштують дорожче) або в будівельних магазинах(вони дешевше і більшого обсягу). В даній роботі я використовую водний лак Ківа глянцевий.

-кисті, синтетичні для лаку та клею, губка. файл, наждачний папір, зубна щітка.

-і найголовніше, що потрібно-це бажання навчитися чомусь новому, зробити роботу своїми руками, прикрасити свою кухню або зробити подарунок дорогим людям.

1крок:вибираємо заготівлю і серветку. Заготівлю шкурим, щоб поверхня була гладкою і рівною.

Майстер-клас, ДЕКУПАЖ

2 крок:грунтуємо поверхню заготовки білою акриловою фарбою сухою губкою в два шари.Кожен шар добре сушимо. Для прискорення процесу можна використовувати фен.Якщо дозволяє час сушимо природним способом.Після просушування поверхню шкурим, щоб надати гладкість.

Майстер-клас, ДЕКУПАЖ

Короткий опис статті: декупаж майстер клас майстер-клас декупаж, онлайн, про, майстер-клас, серветки, заготівля, магазин

Джерело: майстер-клас — ДЕКУПАЖ

Також ви можете прочитати