Майстер клас «Як зробити квітку з тканини» . Майстерня

06.10.2015

Майстер клас «Як зробити квітку з тканини»

Цей майстер-клас по створенню красивої квітки з тканини зовсім не складний і принесе Вам масу задоволення, а результат – впевненість у своїй неповторності.

Отже, почнемо. Для роботи нам знадобиться:

1. Стрічка, шириною близько 4 див.(для створення своїх аксесуарів для волосся автор радить взяти атласну, креп-сатинову або ріпакову стрічки )

2. Запальничка або свічка;

3. Ножиці, голка з ниткою, пінцет (для зручності).

Як робити красиву квітку з тканини

Так як наш майбутній квіточка з тканини матиме 5 пелюсток, то нам необхідно нарізати 5 відрізків зі стрічки, довжиною близько 6-7 див. Відрізані краю, кожного з них, смалимо за допомогою полум’я, для запобігання обсипання. Беремо запальничку і швидко (!) проводимо край стрічки над вогнем. Якщо він трохи плавиться і не став темного кольору, то Ви все зробили правильно. Але якщо зрізи все ж «обвуглилися» — не турбуйтеся, так як в кінцевому результаті їх все одно не буде видно.

Беремо один відрізок стрічки, згинаємо його вздовж навпіл. Відміряємо середину довжини стрічки і захоплюємо центр пінцетом. Тепер подплавляем невелику ділянку, у пінцета, полум’ям і притискаємо пальцями. Розплавлені під полум’ям краю повинні склеиться разом. Коли ми відпустимо відрізок стрічки, то він буде нагадувати нам метелика. Зробіть це з усіма шматочками.

Тепер нам необхідно стрічку скласти навпіл, при цьому «кишеньки», які утворюються посередині, акуратно складіть всередину. Проробіть цю процедуру з усіма «метеликами»

Таким чином, ми отримали п’ять пелюсток для нашого квітки з тканини. Тепер потрібно зібрати їх разом. Тут нам допоможуть голка з ниткою. Візьміть один пелюстка і, біля його основи, просуньте голочку так, щоб вийшло три складочки. Потягніть нитку, щоб зафіксувати складки, і тільки після цього беріть наступний пелюстка. Просуньте разом всі п’ять пелюсток. Зберіть їх у гурток, стягніть нитку і зав’яжіть вузлик.

для серединки квітки можна просто приклеїти намистину, страз або обтягнути гудзик тканиною.

Наш красивий квітка з тканини готовий! Приємного рукоділля.

Короткий опис статті: квіти з тканини майстер клас Ми твердо переконані, що на дорозі до досконалості немає обхідних шляхів і зрізаних кутів. як зробити квітку з тканини красиву квітку

Джерело: Майстер клас «Як зробити квітку з тканини» | Майстерня подарунків

Також ви можете прочитати