Мade with love: МК Квіти з паперу 4

29.10.2015

Все ще купуєте квіти? Тоді я йду до вас.

Компостер 5 див.

Папір — ватман «Держзнак».

Такі квіти я роблю з корейської папери, але в майстер класі спеціально використовую ватман, щоб вам простіше було визначиться з папером.

Підготуйте багато деталей, надріжте пелюстки, складіть стопкою. Візьміть пульверизатор і уприскує воду між шарами. Розминайте стос паперу, немов кружечок тіста для пельменя. Періодично перевіряйте середину, потрібно щоб папір просочилася водою.

Або другий варіант — швидкий. Підставте стопку паперу під струмінь води, промочите шари. Приберіть від води. Пальцями розподіляйте воду, знову намочіть, поки папір не промокне повністю. Другий варіант мені подобається більше:)

Не віджимаючи з абсолютно мокрим папером приступайте до наступного кроку.

У невеликій кількості води розведіть чорнило. Або спонжем наберіть фарбу з подушечки, занурте у воду і відіжміть. Можна використовувати чорнило для принтера.

Спонжем (у мене косметичний) промакувальними рухами (типу «шмяк, шмяк»), пофарбуйте серединку верхнього шару стопки, відкладіть в сторону, потім наступний шар. Так поступово перекладаючи в другу стопку пофарбуйте половину. Нехай вас не лякають надлишки води і кволі деталі.

Візьміть другу незабарвлену половину деталей і ледь торкаючись вмочіть у фарбу краю.

Пофарбовані стосу деталей розімніть пальцями, рівномірно розподіляючи фарбу. Перевіряйте середину, якщо фарба погано розподіляється, брызнете води пульверизатором між шарами.

Закінчивши з фарбуванням, гарненько відіжміть воду тканиною.

Затиснувши стопку з одного краю, просушіть деталі феном з усіх боків до майже сухого стану. Не використовуйте фен для ембосінгу.

Акуратно розправте деталь і залишити підсихати.

Коли перші відстрочені деталі підсохли. можна зробити цяточки.

Візьміть штемпельну подушечку чорного кольору. Краще з чорнилом, стійкими до води. Кисть з короткою жорсткою щетиною (у мене від пилососа для чищення фільтра, можна висмикнути пучок з щітки).

Залиште деталі до повного висихання.

Склейте деталі, притиснувши інструментом в центрі.

Зробіть отвір шилом. Складіть тичинки навпіл, використовуючи дріт.

Короткий опис статті: скрапбукінг майстер клас

Джерело: Мade with love: МК Квіти з паперу 4

Також ви можете прочитати