ЛЯЛЬКИ СВОЇМИ РУКАМИ З КОЛГОТОК . Майстер класи з фото з виготовлення

22.08.2015

Ляльки своїми руками з колготок і шкарпеток

ЛЯЛЬКИ СВОЇМИ РУКАМИ З КОЛГОТОК . Майстер класи з фото з виготовлення
Якщо ви хочете потішити когось із близьких незвичайним подарунком, можна спробувати самостійно виготовити ляльку. Звичайно ж, ляльки хенд-мейд мало чим будуть нагадувати стандартних довгоногих Барбі, адже у саморобних іграшок на першому місці стоїть їх індивідуальність і неповторність! Сьогодні ми розглянемо способи виготовлення ляльки своїми руками з колготок,а також шкарпеток. Пишнотілі красуні, милі бабусі і дідусі, мешканці комуналки, рожевощокі карапузи – ось улюблені персонажі лялькових майстрів.

Виготовлення ляльок з колготок і шкарпеток змогло завоювати тисячі сердець як досвідчених професіоналів, так і звичайних рукодільниць, адже цей вид творчості дозволяє якомога краще проявити свою фантазію і настрій. Насправді, тільки на перший погляд здається, що зробити ляльку своїми руками — завдання не з легких. Технологія виготовлення ляльок своїми руками досить проста і при бажанні її може опанувати будь-хто охочий. На сьогоднішній день існує маса способів виготовлення ляльок, ми розповімо, як створити маленьке диво з капронових колготок. Напевно у вас знайдуться стали непридатними колготки: не варто їх викидати, ви зможете зробити своїми руками симпатичну ляльку.

Існує два основних варіанти ляльок: каркасні ляльки і об’ємні безкаркасні. Розглянемо детальніше перший варіант, який, мабуть, можна назвати самим простим. Виріжте з щільного шматка картону деталі своєї майбутньої ляльки і обтягніть їх колготками тілесного кольору, закріпивши на задній частині ляльки капрон нитками. Потім вам залишається всього лише потайними стібками з’єднати в одне ціле деталі ляльки.

Невеликі гудзички підійдуть в якості очей, а з вовняних ниток зробіть ляльці волосся. Рот і ніс можна просто намалювати фломастером. При бажанні своїй ляльці ви зможете зшити веселе сукню. У цьому випадку лялька виходить плоскою, і якщо ви на задній частині прикріпіть магніт, то вийде відмінний сувенір на магніті. Якщо ж ви хочете зробити свою ляльку більш об’ємною, то під простір під капроном можна заповнити ватою. Нижче ви можете знайти докладні майстер класи,за допомогою яких зможете зробити своїми руками ляльку з колготок чи шкарпеток .

Для того, щоб зробити об’ємну безкаркасні ляльку, необхідно з капронових колгот окремо зшити деталі ляльки, набити їх синтепоном або ватою,а потім зшити між собою. Так само,як ів першому варіанті, ви зможете зробити їй зачіску, особа, нарядити в сукні.

Найбільш цікавий варіант ляльок з колготок виходить на дротяною каркасній основі. У цьому випадку лялька зможе відмінно тримати не тільки форму, але і тримати її на ваш розсуд, «рухатися». Для початку візьміть досить жорстку дріт і скрутіть з неї каркас чоловічка. Потім обклейте його ватою, а з колготок зробіть заготовки для майбутньої ляльки і вставити їх в каркас. Прорисуйте особа, прикріпіть волосся і виготовте одяг .

ЛЯЛЬКИ СВОЇМИ РУКАМИ З КОЛГОТОК . Майстер класи з фото з виготовлення

Робимо ляльку своїми руками з колготок,синтепону в якості набивочного матеріалу,ниток для волосся та клаптиків тканини для одягу. Майстер клас з фото інструкцією для початківців рукодільниць.

ЛЯЛЬКИ СВОЇМИ РУКАМИ З КОЛГОТОК . Майстер класи з фото з виготовлення

Як зробити ляльку своїми руками з колготок і синтепону у вигляді милого блазня. Майстер клас з фото.

ЛЯЛЬКИ СВОЇМИ РУКАМИ З КОЛГОТОК . Майстер класи з фото з виготовлення

Різні варіанти ляльок,виготовлених з колготок чи шкарпеток своїми руками.

Короткий опис статті: країна майстрів майстер клас Як виготовляються ляльки своїми руками з колготок чи шкарпеток. ляльки своїми руками з колготок

Джерело: ЛЯЛЬКИ СВОЇМИ РУКАМИ З КОЛГОТОК | Майстер класи з фото з виготовлення ляльок зі шкарпеток або колгот

Також ви можете прочитати