Лялька з папє маше . Екологія, дизайн, ремесло…

11.09.2015

Лялька з пап’є маше своїми руками

Опубліковано 14.01.2012

Лялька з папє маше . Екологія, дизайн, ремесло…

Знайшла непоганий майстер клас для категорії «Іграшки» — Лялька з пап’є маше своїми руками. Шарнірна лялька, дуже нагадує Барбі. Я не знаю, чи знадобиться комусь саме така, але процес виготовлення ляльки з пап’є маше показаний. Майстру величезне спасибі! Хотілося б детальніше, ну це вже — будемо набивати власні шишки і напрацьовувати власний досвід — міцніше запам’ятається.

Єдине єхидне зауваження. Автор вважає, що робити зі старих газет пап’є маше для ляльок шкідливо, тому що в типографської фарби свинець. Однак, у майстер класі грунтовка використовується — для автомобілів. Це не шкідливо:-)? Ну це вже моє особисте єхидство, а майстер клас цікавий.

Я зараз роблю ляльку з пап’є маше саме зі старих газет, так як їх треба кудись винищувати — однозначно. Якщо когось бентежить свинець, який безсумнівно — шкідливий. Треба користуватися гумовими рукавичками. При ошкуривании і поліровці щоб не вдихати частинки газети — можна користуватися захисною маскою.

Ну а використання автомобільної шпаклівки… я б не рекомендувала. Ляльку все-таки робимо, а не авто… Є більш нудний, але все ж більш екологічний спосіб — скористатися акриловою шпатлівкою і потім — нождачкой — нульовкою. (Зате образ ляльки назавжди запам’ятає теплоту ваших рук:-) Якщо хтось щасливий володар бор машини — це ще простіше. Заздрю, але не куплю — грошей шкода:-)

Короткий опис статті: пап’є маше майстер клас Знайшла непоганий майстер клас для категорії «Іграшки» — Лялька з пап’є маше своїми руками. Шарнірна лялька. Я не знаю, чи знадобиться комусь саме така, але процес виготовлення ляльки з пап’є маше показаний. Майстру величезне спасибі! лялька,майстер-клас,пап’є-маше,своїми руками,іграшки

Джерело: Лялька з пап’є маше | Екологія, дизайн, ремесло…

Також ви можете прочитати