Листівка своїми руками, майстер-клас . Коробочка ідей та майстер

13.07.2015

Цікава листівка своїми руками — майстер-клас

Опубліковано: 8 Серпень 2012р. Лариса

Наші рідні і друзі іноді так нам близькі, що не вистачає слів, щоб виразити всю гаму почуттів, і як же важко підібрати підходящий подарунок, адже хочеться, щоб він був самим-самим, щоб людина відчула, що він для вас особливий! Хіба може щось розповісти про ваші почуття краще, ніж подарунок, зроблений власними руками, виготовлений з душею, з любов’ю? Нехай навіть це всього-навсього листівка…

Отже, для першого етапу нам знадобляться:

серветка з малюнком;

стрічки, мережива, намистини, бісер – все, що може знадобитися для декорування;

плівка для харчових продуктів;

двосторонній скотч або клей ПВА.

Спочатку ми створимо саморобну скрап-папір – це спеціальна щільна декоративний папір, яка часто використовується для створення листівок. Як варіант, можна придбати в магазині, але зазвичай вони недешево коштують.

Відокремлюємо від серветки самий верхній шар – той, що з малюнком. Діяти потрібно обережно, тільки сухими руками. Потім з харчової плівки вирізаємо прямокутник, більшого, ніж картон, розміру – приблизно на сантиметр з кожної сторони. Накладаємо на картон, а зверху кладемо кольоровий шар серветки. Виходить ось такий «бутерброд»

Згори повільно пропрасовуємо праскою, намагаючись не торкатися поверхнею праски з плівкою. При нагріванні плівка склеює між собою два паперових шару. Головне – не використовувати пар, інакше ви ризикуєте пошкодити папір, а плівка не приклеїться. Пропрасовуємо кілька разів і залишаємо остигати на цьому ж місці.

Потім обрізаємо надлишки по краях. У результаті повинна вийти ось така барвиста основа для нашої листівки.

На наступному етапі з стрічки звертаємо бантик, пришиваємо його до кута скрап-паперу і закріплюємо в центрі бусинку.

Приступаємо до наступного етапу. Для цього нам знадобиться аркуш тоненького фетру. Приміряємо його на основі та підрізаємо краю таким чином, щоб нижній край фетрові листа можна було підвернути.

Після цього озброюємося голкою з ниткою муліне червоного кольору в 2 складання і приступаємо до швейних робіт. Обробляємо край фетрові кишеньки так, як показано на фото. Верх кишені не пришиваємо, просто простегиваем для краси.

Потім обрізаємо нитку і переходимо до середини фетрові клаптя – тут нам потрібно спробувати зобразити сердечко. Аналогічного розміру сердечко вирізаємо ножицями з кишенькової частини.

Тепер нам знадобиться двухстронний скотч – їм ми щільно проклеюємо зворотний бік картону і прикладаємо до нього фетровий виворіт.

Залишилося тільки декоративно обробити ножичками краю фетру.

Листівка своїми руками, майстер-клас . Коробочка ідей та майстер

І наша рукодільна листівочка готова.

У неї можна вставити лист з побажаннями, грошовий подарунок, а можна і помістити коробочку з коштовностями.

Автор — Анастасія Слизова

Варіанти інших листівок в техніці скрапбукінг можна подивитися тут .

Ще одна цікава листівка, вірніше — запрошення на весілля, від Катерини Бурлакової :

Короткий опис статті: майстер клас своїми руками Коробочка ідей та майстер-класів. На цьому сайті Ви можете знайти майстер-класи: вироби своїми руками, дитячі вироби, вироби для дому, майстер-класи з різних видів рукоділля, народні ляльки, конкурси та розіграші призів коробочка, ідеї, майстер-класи, вироби, подарунки, своїми руками, рукоділля, сценарії, ляльки

Джерело: Листівка своїми руками — майстер-клас | Коробочка ідей і майстер-класів

Також ви можете прочитати