Lesson 1 Unit 1, Англійська мова «Enjoy English» 2 клас

29.06.2016

Lesson 1 Unit 1 — Англійська мова «Enjoy English» 2 клас (Биболетова)

Письмове рішення вправи № 5

Опис завдання 1 Lesson 1


Щоб виконати вправу 1 (урок 1), потрібно прослухати, як артисти театру вітаються і знайомляться, і знайти їх на картинці. Дана вправа допоможе вивчити фрази вітання та знайомства. Якщо у Вас відсутня аудіо книги, можете скористатися нашим відео-рішенням. Найпопулярніший розв’язник англійської мови: англійська мова 2 клас биболетова .


Щоб виконати вправу 2 (урок 1), треба послухати, як знайомляться лялька і арлекін і повторити. За допомогою даного завдання, Ви зможете вивчити фрази, які використовують при знайомстві і вітанні. Якщо у Вас немає аудіо книги, можете подивитися наш відео з рішенням цієї вправи. Дякуємо, що залишаєтеся з нами і дивіться англійська 2 клас биболетова гдз. Раді старатися для вас.


Щоб виконати вправу 3 (урок 1), потрібно скористатися попереднім завданням № 2, повторити фрази вітання, щоб розіграти з однокласником сценку знайомства, уявивши, що Ви – артист театру. Якщо хочете заощадити свій час на виконання даної вправи, — можете скористатися нашим відео-рішенням. Англійська 2 клас розв’язник биболетова на відео плюс тести для самоперевірки тільки у нас.


Щоб виконати аудіо-вправа 4 (урок 1), потрібно прослухати назви професій і співвіднести їх з номерами на картинці. Також, необхідно знати такі слова англійською мовою: лікар, льотчик, зубний лікар, бізнесмен, спортсмен, фотограф, актор. Якщо у вас немає аудіо книги, рекомендуємо Вам подивитися наш відео-рішення даної вправи. Тут всі завдання тільки з підручника англійської мови авторів: биболетова 2 клас онлайн .

Короткий опис статті: англійська мова аудіо

Джерело: Lesson 1 Unit 1 — Англійська мова «Enjoy English» 2 клас (Биболетова)

Також ви можете прочитати