Лабораторія мила, товари для творчості, миловаріння, виготовлення

07.10.2015

Магазин для миловарів і не тільки — все для мила ручної роботи, керамічної флористики, скрапбукінгу та декупажу

Вас вітає інтернет-магазин Лабораторія мила! Ми виросли, і тепер пропонуємо не тільки все для виготовлення натуральної косметики і мила в домашніх умовах, але і товари для інших сучасних хобі: скрапбукінгу та декупажу, квілінгу та керамічної флористики, виготовлення біжутерії та декорування! Все для миловарів і творчих людей!

Домашнє миловаріння підкорила багатьох в Росії, і його популярність продовжує зростати — адже це прекрасна можливість створити надзвичайно приємний і корисний подарунок. Миловаріння в домашніх умовах — легке і захоплююче хобі, дарує можливість створити маленьке диво — мило ручної роботи!

Технологія виготовлення мила відома людству багато століть, але в сучасних умовах частіше застосовується найпростіший варіант — готова мильна основа. Основа для мила легка в застосуванні і дозволяє додавати косметичні і ефірні масла, фарбники і ароматизатори для мила. Варіант для просунутих — мило з нуля. Воно готується на основі натуральних олій: кокосового, пальмоядрової або будь-якого іншого на Ваш вибір із застосуванням лугу. Мильну основу купити легко — у нашому магазині представлений широкий асортимент найбільш популярних виробників. У нас знайдеться тверда і рідка основа для мила, основа для шампуню, гелю для душу, бальзаму для волосся.

Для новачків відмінно підійде набір для миловаріння, в який входить мильна основа, форми для мила, базові масла, харчові барвники та ароматизатори для мила, подарункова упаковка. Набір для миловаріння дозволить зробити процес виготовлення першого мила ручної роботи приємним, а домашнє миловаріння стане для вас улюбленим хобі.

Додати милу аромат допоможуть віддушки для мила, натуральні ефірні масла або харчові ароматизатори, зробити корисним — базові масла та активні компоненти для косметики, прикрасити — скраби і сухоцвіти.

Якщо ви вирішили розпочати виготовлення мила в домашніх умовах — ласкаво просимо на сторінки магазину Лабораторія мила. Все для миловаріння купити дуже просто — загляньте в каталог нашого магазину, і ви знайдете всі необхідні товари для миловаріння:

— мильна основа

— все для мила з нуля

— форми для мила

— ефірні масла

— базові масла

— компоненти для косметики

— барвники для мила

— віддушки

— ароматизатори для мила

Спробуйте, і Ви скоро зрозумієте, що можете створювати нові рецепти мила!

Короткий опис статті: майстер клас з миловаріння Лабораторія мила: все для миловаріння, мило своїми руками, основа для мила, форми для мила

Джерело: Лабораторія мила — товари для творчості, миловаріння, виготовлення косметики

Також ви можете прочитати