Квіткова феєрія Ручна робота, Майстер-клас з фрезії

29.10.2015

Майстер-клас з фрезії

Квіткова феєрія Ручна робота, Майстер-клас з фрезії

Ця фрезія зроблена з цукрової мастики. Я часто буду в цьому співтоваристві викладати МК з цього матеріалу, тому що в інтернеті уроків з цукрової мастики зустрічається досить багато і гріх ними не скористатися. Для тих, хто захоче зліпити фрезию з «холодного фарфору» я вирішила зробити опис з поправкою на нього

Для роботи знадобиться глина, фарби, ножиці, стек і дріт

У цьому майстер-класі квіточка розмальовують в кінці, але якщо ви ліпите з «холодного фарфору», то відразу замішують у глину олійні фарби потрібного кольору.

1. Виготовлення тичинок

Для тичинок необхідно взяти дріт №28 в білій обмотці, зліпити з глини невеликий кулька, вклеїти його на дріт, обліпити їм частину дроту, сформувавши краплю як показано на другому фото, розрізати ножицями тупий край краплі на 3 або 6 рівних частин (на ваш вибір). Щоб ножиці не прилипали до глині їх можна змастити невеликою кількістю крему (рекомендація для глини типу «холодний фарфор»). Така тичинка у квітці буде одна, решта робимо як показано на фото 5-6 (вклеившем кульку на дріт і прокручуємо між великим і вказівним пальцями, обліплені дріт).

Дріт однією з тичинок необхідно залишити достовірніше — вона буде служити ніжкою квітки.

У підсумку вийшло 4 тичинки. Дамо їм просохнути і зберемо їх разом (можна скрутити білої тэйп-стрічкою, можна склеїти і обліпити глиною)

2. Виготовлення квіточки

Скачаємо краплю, тупий частиною стека зробимо в ній воронку, ножицями разрежем воронку на 6 рівних частин, гострі краї необхідно зрізати. Можна трохи приплющить пелюстки між великим і вказівним пальцями.

Далі розгортаємо пелюстки стеком, рухаючи від центру до країв

Надаємо форму квітки, розташовуючи пелюстки в шаховому порядку (3 усередині, 3 зовні), стискаємо основу і загинаємо пелюстки

Змащуємо підстава тичинок невеликою кількістю клею і вставляємо їх у центр квітки. Ніжку квітки можна зігнути і повісити сушитися догори ногами, поправляючи періодично пелюстки

3. Робимо чашолистки

Розкачати стеком 2 маленькі краплі і приклеїти до квітки як показано на фото 22

4. Робимо бутони

Для першого бутона візьмемо глину трохи менше, ніж брали на квітку і для кожного наступного бутона кількість глини будемо зменшувати. Формуємо краплю, як показано на рис.23, далі стеком, ножем або мастихіном наносимо контури 3-х пелюсток як показано на рис.24. Вклеюємо бутон на дріт і приклеюємо чашолистки. Для бутонів можна використовувати більш тонкий дріт (№30)

5. Збірка гілки фрезії

Для гілки фрезії ви можете зробити стільки квіток і бутонів, скільки вам хочеться. Крайні, самі маленькі бутони можна підфарбувати зеленою фарбою.

Для складання необхідно взяти дріт №24, тэйп-стрічку розрізати вздовж на 2 частини, щоб вона була більш тонкою.

Перед складанням гілки дроту, на яких розташовуються бутони і квітки потрібно зігнути біля основи квітки перпендикулярно квітки.

Збірку починаєте від самого маленького бутона, прикручуючи його тэйп-стрічкою до дроту №24, до більшого, далі можна розмістити напівзакритий квітка і один або кілька відкритих.

Короткий опис статті: ручна робота майстер клас Ця фрезія зроблена з цукрової мастики. Я часто буду в цьому співтоваристві викладати МК з цього матеріалу, тому що в інтернеті уроків з цукрової мастики…

Джерело: Квіткова феєрія Ручна робота — Майстер-клас з фрезії

Також ви можете прочитати