Квіти з тканини своїми руками . Журнал SOUL

16.10.2015

Квіти з тканини своїми руками

Ідея таких простих, але швидких у виготовленні квітів з тканини, звичайно, не нова. Безсумнівний плюс ідеї такої квітки в простоті і універсальності: адже отримані квіти з тканини ручної роботи можна використовувати і для прикраси одягу (в тому числі дитячої), сумок, капелюхів, листівок, подарунків, рамочок, подушок, фотоальбомів, та хіба мало що ще придумають зробити з такими квіточками справжні умільці.

Квіти з тканини своїми руками . Журнал SOUL
Для того щоб скласти один квітка, вам потрібно буде вирізати з тканини кількість кіл, рівне кількості майбутніх пелюсток.

Якщо використовувана вами тканина обсипається, краще обробити її краю.

Кожен з кіл потрібно скласти в чотири рази і стягнути з получившейся дузі (за допомогою нитки та голки).

Зібравши і стягнувши так перший пелюстка, продовжуємо з другим. І так поки не нанижете на нитку потрібну кількість пелюсток для квітки ручної роботи.

Квіти з тканини своїми руками . Журнал SOUL
В центрі квітки залишається отвір, який треба закрити. Для цього можна пришити гудзик (можна і обтягнуту тканиною), велику намистину, обтягнуту тканиною круглу картонку, помпон, кулька (виконаний в техніці фелтінг або шматочок вати, обтягнутий тканиною) і т. д.

За схожим принципом можна виконати і листочки із зеленої тканини. Залишилося тільки приклеїти або пришити квітку на задумане для нього місце, і ось уже ідея втілилася в життя!

Зрозумівши принцип, ви легко доповніть цей квітка іншими квітами і листочками ручної роботи з тканини.

За матеріалами vsehobby.ru

Короткий опис статті: квіти з тканини майстер клас Квіти з тканини своїми руками. Рукоділля. квіти з тканини, своїми руками, рукоділля, квіти, тканина

Джерело: Квіти з тканини своїми руками » Журнал SOUL

Також ви можете прочитати