Квіти з фоамирана.Майстер клас.

01.08.2015

Головне меню
Квіти з фоамирана.Майстер клас.

Ніщо так не урашает жіночу зачіску ,як декоративні аксесуари для волосся. Шпильки для волосся з квітами з фоамирана перетворять ваш образ в мить. Фомиаран — це пластичний матеріал , приємного відпочинку ий на дотик,напоминающ ий замшу. Його ще називають фоам,фом,пластична замша. Призначений для виготовлення декоративних елементів:штучних квітів,ляльок,предметів інтер’єру.

Необхідні матеиалы: Фоамиран ,шпильки,фігурний дирокол (компостер) ,термопістолет,ножиці,декоративні блискітки,прозорий лак для нігтів,кисть,кондитерська паличка,намистини.

Фоамиран звертаємо в рулон і відрізаємо смужку. Листи фоамирана легкі і невибагливі в зберіганні, працювати з ними легко. Фом здатний розтягуватися тим самим, прида вая пелюстці схожість з натуральним.

У роботі нам знадобитися помічник фігурний дирокол «Квітка».

З фома вирізаємо квіточка використовуючи дирокол. Якщо якась квітка застряг,акуратно витягуємо його з допомогою пінцета.

Акуратно нагріваємо квітка з допомогою праски. Нагрівати праска до температури 110 градусів.,для уникнення перегріву квітки.

Притискаємо заготовку до середини. Виходить закрита серединка.

Ще одна помічниця при роботі кондитерська паличка.

Нагріту заготовку надягаємо на кондитерську паличку. Якщо немає під рукою цього предмета, з цією роллю справ ится ручка з округлими краями.Притискаємо заготовку. Робимо все швидко і акуратно.

В готовому квітці 5 заготовок. Останні 2 заготовки нагріваємо і розгладжуємо пальцями.

На шпильку одягаємо намистину.

Бутончик проколюємо шпилькою з бусиною.

Наступну заготівлю проколюємо і піднімаємо до бутона.

Беремо разом 3 заготовки. При цьому, розташування лепесков повинно бути симетрично.

Проколюємо 3 квіточки. Пінцетом обережно просуваємо заготовки по шпильці вгору.

Приклеюємо з допомогою клеющего пістолета заготовки один за одним.

Квітка став вимальовуватися.

Покриваємо пелюстки прозорим лаком для нігтів.

Наносимо декоративні блискітки. Прибираємо надлишки феном для волосся.

Короткий опис статті: майстер клас квіти з фоамирана,майстер клас,міні квіти з фома,мк,прикраси для волосся, шпильки для волосся з фоамирана,троянди з фоамирана,фігурний дирокол,як працювати з фом і компостером,декоративні елементи для волосся своїми руками.штучні квіти з фома квіти з фоамирана, майстер клас, міні квіти з фома, мк, прикраси для волосся, шпильки для волосся з фоамирана, троянди з фоамирана, фігурний дирокол, як працювати з фом і компостером, декоративні елементи для волосся своїми руками.штучні квіти з фома

Джерело: Квіти з фоамирана.Майстер клас.

Також ви можете прочитати