Квіти з бісеру схеми, майстер-класи, фото . Моє рукоділля

22.09.2015

Квіти з бісеру (4)

У цьому розділі представлені квіти з бісеру, супроводжуються фото готових виробів і схемами плетіння бісером.

Квіти з бісеру – це можливість:

  • по іншому дивитися на живі квіти, звертати увагу на їх різноманітність, форму листочків і пелюсток;
  • стати більш сприйнятливим до пишності колірної гами рослин, яка приваблює бджіл і погляд людини;
  • удосконалити свої знання в ботаніці – коли виготовляєте квіти з бісеру, назва частин квітки допомагають орієнтуватися в процесі, порівнюючи різні методики виготовлення різних деталей квітів з бісеру;
  • освоїти різні способи плетіння з бісеру;
  • створити унікальні вироби, які будуть радувати Ваш погляд і/або погляд близьких Вам людей.

Квіти з бісеру рукодільниці найчастіше плетуть на дроті. Схеми плетіння таких квітів з бісеру Ви зможете знайти на сторінках нашого on-line журналу «Моє рукодели onlinе». Також можна працювати з волосінню.

У будь-якому випадку, бісерні квіти – це дуже красива і оригінальна прикраса для інтер’єру! Крім того, бісерні квіти не потребують поливі, підгодівлі, пересадки… Ось що їм дуже необхідно, так це яскравий світло – тоді бісер проявляється у всій своїй красі. У той же час тривале перебування квітів з бісеру під прямими сонячними променями може призвести до «вигоряння» бісеру і втрати квіткою своєї привабливості.

Ми впевнені, що дуже скоро у Вашому будинку з’явиться чарівний квітка або букет квітів з бісеру, зроблений Вашими руками. Статті нашого журналу, де схеми квітів з бісеру «переплітаються» з фотографіями готових виробів, допоможуть Вам здійснити цей задум.

Хіба це не так.

Короткий опис статті: квіти з бісеру майстер клас Квіти з бісеру, схеми плетіння квітів з бісеру своїми руками для початківців і профі. Якісні майстер-класи з фотографіями. квіти з бісеру,схеми квітів з бісеру

Джерело: Квіти з бісеру — схеми, майстер-класи, фото | Моє рукоділля

Також ви можете прочитати