Квіти з бісеру майстер-клас . ibud.ua

30.09.2015

Квіти з бісеру — майстер-клас

Квіти з бісеру майстер-клас . ibud.ua
Зміст статті

Поява скла і бісеру

Прекрасний, як краплі роси на сонці, бісер! Хто захопився бісером раз — не залишить його ніколи! І не дивно, перелив скляних намистин заворожує. Скло, взагалі, одне з найдивовижніших винаходів людини. Якщо вірити древнім джерелам, то винайшли його, чисто випадково як усе прекрасне, ще чотири тисячоліття назад до нашої ери! Так раптом випадково потрапили в сильний вогонь сода і пісок… Ранок щасливі першовідкривачі виявили прозорий ніби крижаною злиток, який виблискував на сонці. Так народилося скло.

А хто придумав бісер? Швидше за все стародавні єгиптяни. Вони навчилися робити скляні намистини. Спочатку великі, потім все більш дрібні. На свята єгиптянки хизувалися бісерних сукнях. Уявляєте, скільки кілограм на собі тягали, але красиво-то як! У всьому світі єгипетське винахід цінувалося дуже високо: у стародавній Венеції — на вагу золота. В Африці спокійно можна було купити раба за жменю бісеру. У індіанців за скельця вимінювали теж золото, велика краса.

На нашій території на виробничий потік поставив бисеропроизводство — хто б ви думали, звичайно, Ломоносов! У вісімнадцятому столітті він поставив виробництво на потік. Мало того, ще й у поезіях оспівав!

Але в чому красуетесь, про селянськи німфи, ви?

Коли, втрачаючи квітів, поля у вас бліднуть,

Чи снігами навколо глибокими біліють,

Без оних, щоб вам в нарядах допомогло,

Коли б бісеру вам не дало скло?

мабуть, славний великий учений. чимало на цьому заробив. Адже на Русі бісер цінувався так само як і перли! А податкова інспекція не так душила винахідників. Ось такі чарівні скельця! Так і живуть, удосконалюються і множаться способи бісероплетіння та способи застосування бісерних виробів. Вироби з бісеру універсальні. Ними можна прикрашати не тільки одяг, але і інтер’єрні аксесуари.

Квіти з бісеру майстер-клас . ibud.ua
Квіти з бісеру майстер-клас . ibud.ua

Інструменти для бісероплетіння

Давайте ми з вами почнемо освоювати ази бісероплетіння. Наприклад, навчимося сьогодні робити квіти з бісеру на схемах. Вони відмінно вписуються навіть в найвишуканіший інтер’єр. Прекрасні тендітні квіти, які не в’януть! Бісерні квіти, мабуть, найвишуканіші на тлі всіх штучних.

Квіти з бісеру майстер-клас . ibud.ua
Квіти з бісеру майстер-клас . ibud.ua

Вони здаються такими складними у виконанні! Але ми з вами вже взяли чимало висот. Нам не освоїти бісер? Тим більше, що почнемо майстер-клас з плетіння квітів з бісеру з найпростіших прийомів! Якщо ви вирішуєте плести квіти з бісеру по схемах, то вам знадобляться:

власне бісер (для квітів — тільки скляний!) всіх кольорів веселки і додаткових до неї відтінків;

дріт номер 28, 26, 34. Дріт тим тонше, чим більше число її номера;

Короткий опис статті: квіти з бісеру майстер клас Скло, взагалі, одне з найдивовижніших винаходів людини. Поява скла та бісеру. Інструменти для бісероплетіння. Створення квітів з бісеру. Французька техніка бисеропетения. Виконання французької троянди.

Джерело: Квіти з бісеру — майстер-клас | ibud.ua

Також ви можете прочитати