Квіти в техніці канзаші. Майстер класи з фото і відео уроки для

12.07.2015

Канзаші. Майстер класи та відео уроки для початківців

В цій категорії ви знайдете цікаві матеріали,присвячені дивовижною технікою виготовлення витончених,сучасних аксесуарів для волосся. Багато жінок використовують для виконання зачіски на довгі,середні і навіть короткі волосся різноманітні шпильки,шпильки,гребінці,обідки,краби та інші оригінальні аксесуари. Але ці аксесуари жінки використовують не тільки в якості власників для пасм волосся ,але і як елементи прикраси зачісок.

Квіти в техніці канзаші. Майстер класи з фото і відео уроки для

Одне з популярних і цікавих напрямків у декоративно-прикладного мистецтві — це техніка прикраси аксесуарів для волосся канзаші. Це мистецтво родом з Японії (кандзаси,від японського слова kanzashi ). Словосполучення kanzashi відбувається з кількох слів — «ками» (волосся) і «сасу» (встромляти),так як історично цей жіночий аксесуар у вигляді шпильки використовувався для створення знаменитих високих японських зачісок.

Одне із самих популярних прикрас для канзаші — квіти,які умільці роблять з стрічок або шматочків тканини,складаючи смужки бутончики і пелюстки. Ці елементи прикраси кріпляться різними способами на жіночі аксесуари для волосся.

Деякі майстрині та майстри створюють своїми руками справжні шедеври прикладного мистецтва в дивовижній техніці канзаші. Різноманітні декоративні квіти незвичайної краси вінчають всілякі шпильки,шпильки,шпильки та інші прикраси для волосся.

Майстер класи і відео уроки,які ви знайдете в цій категорії,присвячені як початківцям ,так і досвідченим майстрам рукоділля. Детальний фото і відео навчання допоможе вам освоїти техніку канзаші буквально за один день. Складати з стрічок або шматочків тканини пелюстки ,бутони і квіти цілком дуже просто. Досить уважно слідувати інструкції для початківців і незабаром ви зможете своїми руками створювати оригінальні шедеври в японському стилі.

Різні види квітів із стрічок

13 Червня 2014 .

Як зробити квіти зі стрічок канзаші (тюльпан, жоржина, ромашка, соняшник, хризантема)

Квіти в техніці канзаші. Майстер класи з фото і відео уроки для
1. КВІТИ ЗІ СТРІЧОК. ОРИГІНАЛЬНІ ПРИКРАСИ ДЛЯ ЖІНОЧИХ АКСЕСУАРІВ

Мистецтво виготовлення виробів в стилі канзаші прийшло до нас з Японії. У старі часи штучні квіти робили з натурального шовку, а сьогодні наші умільці часто використовують в роботі яскраві тканини або атласні стрічки. Створити такі унікальні вироби своїми руками зовсім не складно. Досить освоїти базові принципи виготовлення стандартних пелюсток канзаші з стрічок і можна приступати до складання різних варіантів кольорів по відео уроків і майстер-класів для початківців. У попередньому уроці ми розповідали вам, як зробити троянду в стилі канзаші. а в цьому матеріалі ви знайдете майстер класи з різними способами виготовлення квіток з атласних стрічок.

Бант з атласних стрічок на пов’язку

09 Червня 2014 .

Прикраси канзаші на пов’язки для волосся

Короткий опис статті: канзаші майстер клас Як зробити троянду або інший квітка з атласних стрічок. Майстер класи з навчанням для початківців. Техніка канзаші канзаші,майстер клас,відео,для початківців,троянда,пелюстки,бутони,заколки,шпильки,уроки,фото

Джерело: Квіти в техніці канзаші. Майстер класи з фото і відео уроки для початківців

Також ви можете прочитати