Квіти. Майстер клас

10.09.2015

Квіти. Майстер клас

Серед сотні тисяч різновидів рослин на землі квіти по красі займають поважне лідируюче місце. І кожна жінка на питання: «чи Любите ви кольору?» обов’язково відповість «так». Умільці та майстри на всі руки імітують квіти з різних матеріалів. Їх роблять з паперу, дроту, пластику, дерева і навіть каміння. Також квіти можна зробити з тканини. Химерні, дивовижні, неповторні бутони можна змайструвати своїми руками. І це зовсім не складно, як здається на перший погляд. Складніше буде підібрати необхідні інструменти і матеріали потрібних кольорів. А ось техніка і принцип виконання дійсно не складні.

Квіти. Майстер клас

Квіти з тканини можуть мати широке застосування. Навіть самий крихітний букетик зможе зробити простий наряд індивідуальним і яскравим. Бутонами можна розшити дитяче плаття своїми руками або декорувати капелюшок, сумочку… Букети квітів з тканини прикрасять кімнати в будинку, зроблять їх світліше і затишніше. Варто лише придивитися уважніше до кольорів, що оточує нас, до їх забарвленні, оцінити кожний пелюсток, їх красу… І тоді робота з виготовлення тканинних квітів не здасться складним. Своїми руками ви зможете змайструвати самі неповторні вироби з точною деталізацією і передачею відтінків.

Щоб виконати майстер клас з квітів краще брати наступні тканини: шовк, льон, батист, крепдешин, маркізет, атлас, креп-сатин, шифон, панбархату і оксамит. Природніше на бутонах виглядають натуральні кольори і відтінки. Вибрані тканини перед роботою необхідно накрохмалити. Штучний або натуральний шовк краще крохмалити желатином; оксамитові та бавовняні тканини — картопляним крохмалем. Суха тканина опускається в горючий розчин, віджимається і сушиться, а потім розгладжується праскою.

Крім тканини, щоб виконати «Квіти з тканини. Майстер клас », будуть також потрібні допоміжні матеріали:

    Барвники. Щоб надати бутонам забарвлення натуральних відтінків або додати деякі штрихи. В якості барвника з тканини часто застосовують фотофарби, анілінові фарби, чорнило, гуаш, харчові барвники і туш. Щоб зробити тон ніжніше, фарби можна розбавити водою; але краще брати горілку або одеколон (тоді вони швидше сохнуть і виходять яскравіше). Потрібні відтінки також можна отримати змішуванням основних кольорів. Клей. Клеючі розчини для тканини повинні відповідати необхідним вимогам: володіти високою міцністю, швидко сохнути, не залишати слідів, не відтіняти або знебарвити листя і пелюстки. Популярні і зручні клеї для роботи з тканиною: борошняний клейстер, клей поштовий декстриновий, желатиновий клей. Дріт. У виготовленні стебел алюмінієва або мідна дріт допоможе для підтримки заданої форми і напрями, не дасть бутону падати або занадто колихатися, і додасть квітці природний вигляд. Папір. Для оббивки стебел або декорування бутонів знадобиться крепиванная або цигарковий папір різних кольорів (але в основному зеленого і коричневого). Вата. Необхідна для виготовлення серцевини і закритих бутонів. Також іноді потрібна кольорова вата. Тому просту вату можна пофарбувати гуашшю в потрібний колір, віджати і висушити. Нитки. Для зшивання і штопання деталей потрібні міцні капронові нитки. А також х/б нитки, муліне або ірис для тичинок. Манна крупа. Для отримання жовтої пилку на квітах використовується фарбована манна крупа.

Кожна квітка складається з безлічі дрібних деталей. Тому можна заздалегідь самостійно заготовити викрійки пелюсток і листочків, намалювавши їх на щільному папері і вирізу ножицями. Після викрійки переносяться на тканину, і робиться необхідну кількість заготовок з попередньо накрохмаленої тканини. Тепер справа за основним інструментом — булькой (так званим малим праскою), який надає деталей квітки будь-яку бажану форму. З його допомогою пелюстки вигинаються і закручуються, а листочки красиво загортаються. Коли всі необхідні елементи готові, починається збірка самого квітки.

Короткий опис статті: квіти з тканини майстер клас Серед сотні тисяч різновидів рослин на землі квіти по красі займають поважне лідируюче місце. І кожна жінка на питання: «чи Любите ви кольору?» обов’язково відповість &la квітка майстер-клас, майстер клас з квітів, квіти з тканини майстер клас

Джерело: Квіти. Майстер клас

Також ви можете прочитати