Квіллінг. Польові квіти майстер-клас

16.10.2015

Квілінг. Польові квіти майстер-клас

Польові квіти. Майстер-клас з покроковим фото. Робота виконана в техніці квілінг.

Квіллінг. Польові квіти майстер-клас

Автор: Степанюк Олеся Олександрівна, вихователь, МДОАУ «Дитячий садок №3», р. Шимановськ

Майстер – клас розрахований на дітей шкільного віку, педагогів і батьків.

Мета: виготовлення квітів у техніці квіллінг.

— розвивати творчі здібності дітей, увагу, уяву і фантазію;

— розвивати дрібну моторику рук, окомір;

Польовий простий квітка.

Від того він не Василь,

А всього лише – волошка.

(В. Миколайович)

Ромашка

Квіллінг. Польові квіти майстер-клас

У багатьох країнах світу квіти цієї рослини стали улюблені завдяки своєї скромної краси, а також таким цінним властивостям як аромат і цілюща здатність. Що означає ромашка здогадатися нескладно, адже білий колір пелюсток персоніфікує такі поняття, як доброта, скромність і невинність. Тому не випадково в народному фольклорі молоду, неискушенную в любові дівчину часто порівнювали саме з квіткою ромашка. Значення цієї квітки схожого на сонце ясно без слів — життя прекрасне, особливо в молодості. Ворожіння на ромашці стали популярні з-за великої кількості і доступності цих квітів всіх верств населення незалежно від матеріального стану.

Про лікувальні властивості цього скромного, але дивно стійкого квітки відомо давно. Тому не дивно, що найбільш раніше опис ромашки зустрічається ще в працях давньоримських учених. Так Пліній Старший називав його Chamaemellon; «chamai» — низько; «mellon» – яблуко), а все з-за невисокого росту рослини і властивого його кольорам особливого запаху. Будучи багаторічною травою з сімейства астроцветных, ромашка і в наші дні відома не тільки як квітки, але і як цілющий засіб:

— екстракт знайшов широке застосування в оздоровчій косметиці;

— відвари і настої використовуються як для профілактики, так і лікування.

Латинська назва Matric;ria (похідне від «matrix» — матка) дано у зв’язку зі старовинним застосуванням ромашки при лікуванні жіночих хвороб. В російський лексикон ця «маткова трава» увійшла як ромашка, значення цієї назви як не дивно «римська» від латинського«romana». Джерелом же послужив польську мову, в якому перший опис ромашки дане в середні століття містила назву «романів колір».

Маленьке сонце на моїй долоньці, —

Біла ромашка на зеленій ніжці.

З білим ободочком жовті сердечка…

Скільки на лузі їх, скільки їх у річки!

Зацвіли ромашки – настало літо.

З ромашок білих в’яжуться букети.

Короткий опис статті: квілінг майстер клас Польові квіти в техніці квіллінг Майстер клас з покроковим фотоПолевые квіти Майстер клас з покроковим фото Робота виконана у техніці квілінг Автор Степанюк Олеся Олександрівна вихователь МДОАУ Дитячий садок 3 р олеся, олександрівна, степанюк, польові квіти, техніці, квілінг, майстер-клас, покроковим, фотополевые, квіти, майстер клас

Джерело: Квілінг. Польові квіти майстер-клас

Також ви можете прочитати