Квіллінг майстер клас . Жіноча Легкість Побуту

16.09.2015

Квіллінг майстер клас

У даній статті ви отримаєте не тільки квіллінг майстер клас у вигляді докладних відео інструкцій, але ще зможете дізнатися абсолютно все, що необхідно знати про даному виді рукоділля. Ми постаралися зробити це керівництво вкрай корисним для початківців, доступним і максимально великим.

квіллінг майстер клас для початківців

Якщо ви вже досвідчена майстриня і вас більше цікавить складний об’ємний квілінг майстер клас, то для вас скоро буде інша стаття, а ця націлена на тих, хто тільки пробує свої сили в бумагокручении. На тих, кому, можливо, і слово таке здається не зрозумілим і дивовижним. Саме для таких читачів і читачок жіночий журнал Легкість Побуту написав цей текст, як і написав текст аплікація з кольорового паперу .

Квіллінг майстер клас . Жіноча Легкість Побуту

Отже, що ж вас чекає в найближчі кілька хвилин читання? Першим ділом, звичайно ж, квілінг майстер клас відео, потім невеликі пояснення термінології, принципи створення кожного елемента і посилання на опис основних компонентів кожної роботи. Потім ми розповімо про всі інструменти, які можуть знадобитися для роботи. Розповідь з поясненнями і з максимально великим списком інструментарію. Ближче до кінця ви дізнаєтеся, на які сайти краще зайти для отримання схем і які книжки і де можна завантажити абсолютно безкоштовно.

Приступимо. Перш за все, перед тим як ви чогось навчитися, і будете шукати в Інтернеті квіллінг майстер клас картини, потрібно знати, що це давнє мистецтво, яке полягає в складанні картин, композицій, прикрас, елементів декору з крученої папери. Всі ми в дитинстві накручували смужки з зошитового листа на ручку, під час нудного уроку в школі. Виявляється можна піти далі і створити витвір мистецтва.

Кожен елемент, з якого починається будь-яка рукотворна праця, називається «рол». Якщо зробити таких ролів 5-6, потім скласти разом, прихопити клеєм, то вийде квіллінг квіти майстер клас, тобто не великий квіточку. З цього починають майже все, що роблять перші кроки, що на багато простіше, ніж вязання пінеток спицями. Але краще підійти до питання прискіпливо і завчити близько тридцяти основних елементом, для того щоб вироби виглядали різноманітно.

Але все квіллінг майстер класи починаються навіть не з цього, а з п’яти основних пунктів, з яких складається створення кожного ролу. Ось вони:

1. Скручування паперу навколо шила або спеціальної палички

2. Розпускання отриманого ролу до прийнятного і потрібного в конкретному випадку діаметра

3. Надання форми, якщо є така необхідність

4. Приклеювання кінчиків і їх закріплення з допомогою клею

5. Додавання елемента в загальну композицію виробу

Відео квіллінг майстер клас

Ось і все, не залежно від того проходите ви квілінг листівки майстер клас або вчіться робити якісь складні сніжинки, через ці п’ять кроків ви будете проходити знову і знову. Але, не дивлячись на простоту у вас, завжди буде варіанти для творчості і для польоту фантазії, головне придбати мінімальний набір інструментів. Ось абсолютно все, що може вам допомогти в роботі:

1. На першому місці стоїть папір, вона повинна бути спеціальна. Багато хто думають, що можуть відрізати смугу від паперу для принтера, знайти в мережі квіллінг майстер клас метелик і повторити те ж саме з нею. Зрозуміло, ні чого з цієї затії не виходить, папір не тримається, огидно ламається, загинається, розвертається і розмокає від клею. Потрібно витратитися на спеціальну, в спеціальних художніх крамницях, це не так складно як в’язання шарфів спицями схеми освоїти.

Квіллінг майстер клас . Жіноча Легкість Побуту

Це повинні бути як мінімум стрічки з щільністю 116 гр/м квадратний, а краще якщо щільніше. З її допомогою можна і квілінг картини майстер клас повторити і просту паперову сережку зробити. Продається вона зазвичай в упаковці по сто стрічок, довжиною до 30 см, а ширина листочків вирирует від 2 до 30 мм.

Також уважно підходите до підбору кольору, для квілінг трояндочки майстер клас може знадобитися червоний і зелений кольори, з цього початківцям рекомендують купувати набори з максимальним різноманітністю кольорів. Одноколірні комплекти більше підходять для більш досвідчених, знаючих, що конкретно вони хочуть створити.

Відео квіллінг майстер клас для початківців

2. Далі йдуть інструменти, на які ви будете стрічки накручувати. Це можуть бути звичайні зубочистки, старі стрижні від ручок або шила. Але якщо ви не просто хочете квіллінг майстер клас як зробити квітку прочитати, а присвятити себе даному хобі, краще придбати спеціальні інструменти для накручування папери.

Це палички з отворами для закріплення або без них і «вилочки», які добре підходять новачкам. Коштують вони не багато, і є майже в кожному магазині з рукоділлям. Для початку буде достатньо дрібного по діаметру шила, з ним можна квіллінг майстер клас ромашки зробити і навіть більш складні композиційні рішення.

3. Обов’язково купити хоча б один пінцет, а краще три. Звичайний, самозакрывающийся і з загнутими носиками. З їх допомогою ви будете загинати краю, закріплювати їх, утримувати і зміцнювати. Це потрібно як для тих, хто проходить квіллінг майстер клас бузок, так і для бажаючих всього лише спробувати свої сили в цьому мистецтві.

4. На четвертому місці стоять ножиці і клей. Тут все зрозуміло – працювати з папером без ножиць не можливо, так само як і з’єднати її без клею.

5. Далі йдуть допоміжні інструменти, які полегшують роботу, роблять її цікавішою, незвичайний, але при цьому не зовсім обов’язково для початківців. По-перше, це спеціальна лінійка з отворами, схожа на шаблони в школі. Квіллінг троянди майстер клас моно і без неї пройти, але там де необхідно створити безліч однакових ролів, без такого шаблону не обійтися.

По-друге, це специфічні машинки, виконують дрібну роботу. Є ті, які роблять гофрований папір. Є ті, що ріжуть листи на смужки. Є ті, що нарізають із стрічок бахрому. Той, хто дивився на сайті ваза квіллінг майстер клас, могли помітити одну з таких в безпосередній роботі.

Відео квіллінг майстер клас картини

6. Ну і на останньому місці, не по значущості, стоять готові схеми. Це такі листи, частіше формату А4, на яких схематично, але наглядно, зображений якийсь предмет з скрученого паперу. Припустимо, ви хочете вивчити квіллінг майстер клас сніжинки. Знаходите в мережі схему сніжинки, завантажуєте її на комп’ютер, роздруковуєте і дивіться, скільки і яких елементів необхідно підготувати. Збираєте їх і склеюєте один з одним за вказаною схемою.

Просто і легко, але не всі поспішають безкоштовно розлучатися зі своїми напрацюваннями. З цієї причини ми зібрали для вас деякий квіллінг майстер класи відео і зараз дамо посилання на хороші ресурси, з безкоштовними схемами. Першим пропонуємо відвідати англомовний портал з великою і актуальною підбіркою посилань на схеми. Вони розбиті на тематики і дають можливість перейти безпосередньо до опису найбільш якісних схем.

www.squidoo.com/free-quilling-patterns

Квіллінг майстер клас . Жіноча Легкість Побуту

У тих випадках, коли ви знаєте, що конкретно вам потрібно і хочете знайти квіллінг майстер клас ялинка, наприклад, радимо зазирнути в російськомовне співтовариство, присвячене даному виду паперового мистецтва. Нижче на нього є посилання. Переходьте, читаєте, надихає те, користуєтеся пошуком, задаєте питання, просіть допомоги і так далі.

ru-quilling.livejournal.com/

Квіллінг майстер клас . Жіноча Легкість Побуту

Так само не забувайте що в мережі повно безкоштовних книг на цю тему, в яких є не тільки квіллінг майстер клас дракон, але і багато чого ще. Відсканованих варіантів предостатньо на найбільшому російськомовному торрент трекері. Введіть слово квілінг в рядок пошуку і качайте собі на здоров’я. Ось ще кілька сайтів, які можуть вам стати в нагоді

Короткий опис статті: квілінг майстер клас Якщо ви шукайте хороший і безкоштовний квіллінг майстер клас, то прочитайте цю статтю про основи цього виду рукоділля квіллінг майстер клас,квілінг майстер клас для початківців,об’ємний квілінг майстер клас,квілінг майстер клас відео,квілінг майстер клас картини,квіллінг квіти майстер клас,квілінг майстер класи,квілінг листівки майстер клас,квілінг майстер клас метелик,квілінг картини майстер клас,квілінг трояндочки майстер клас,квілінг майстер клас як зробити квітку,квілінг майстер клас ромашки,квілінг майстер клас бузок,квіллінг троянди майстер клас,ваза квіллінг майстер клас,квілінг майстер клас сніжинки,квілінг майстер класи відео,квілінг майстер клас ялинка,квілінг майстер клас дракон

Джерело: Квіллінг майстер клас | Жіноча Легкість Побуту

Також ви можете прочитати