Квіллінг. Майстер клас . Chudopredki.ru, Дитина і діти, вагітність

30.09.2015

Квілінг. Майстер клас

А ви замислювалися, щоб відвідати який-небудь свято з букетом власноруч створених квітів? Якщо так, то вам просто необхідно навчитися робити квіти в техніці «квілінг».

Квілінг — це мистецтво бумагокручения, яке було винайдено середньовічними черницями, а в даний час з паперу можна створювати чудові подарунки своїми руками — навчить вас цьому квіллінг майстер клас країна майстрів .

Квіллінг. Майстер клас . Chudopredki.ru, Дитина і діти, вагітність

Для 1 квітки гербери знадобиться 5 заготовок:

— скручена в рол смужка (ширина 1 см);

— дрібно надрізані дві смужки (ширина 5 мм, довжина 30 см);

— дві смужки, надрізані дрібними пелюстками (ширина 7 мм, довжина 15 см);

— смужка з пелюстками середньої величини (ширина 1см, довжина 30 см);

— дві смужки з великими пелюстками (ширина 3 см, довжина 30 см).

Приклейте на верхню частину ролу смужку з самими дрібними пелюстками, бахрому пригладьте всередину, потім приклейте до ролу другу таку ж смужку, тільки бахрому пригладьте назовні. Потім приклейте дві смужки з дрібними пелюстками, смужку з середніми пелюстками і на нижню частину ролу приклейте дві смужки з великими пелюстками (пелюстки попередньо трохи закрутіть за допомогою ножиць).

Вирізати плодоніжку з гофрованого зеленого паперу і приклейте її до нижньої частини гербери. Обмотайте довгу пряму дріт гофрованої папером і вставити її в рол.

Короткий опис статті: квілінг майстер клас А ви замислювалися, щоб відвідати який-небудь свято з букетом власноруч створених квітів? Якщо так, то вам просто необхідно навчитися робити квіти в техніці «квілінг».А майстер клас квілінг країна майстрів, квілінг майстер клас квіти, квілінг майстер клас троянди

Джерело: Квілінг. Майстер клас » Chudopredki.ru — Дитина і діти, вагітність, пологи, батьки

Також ви можете прочитати