Курси англійської мови в Казані 417 курсів від 74 шкіл . Іно-Школа.

01.07.2016

Курси англійської мови в Казані

Останнє оновлення даних: 20 червня 2016

Коротка довідка про рівень знання англійської мови:

  • Full Beginner / Basic — зовсім новачок знає небагато слів;
  • Elementary — розуміє простий текст, може поставити запитання і зрозуміти просту відповідь;
  • Pre-Intermediate — розуміє повсякденне англійську мову, але не детально, може акуратно вступити в розмову;
  • Intermediate — може спілкуватися навіть з тими, хто впевнено говорить англійською, спілкується і веде листування з носіями мови, хоча і робить помилки;
  • Upper-Intermediate — може вести довгі, змістовні розмови з носієм, навіть якщо останній не адаптує свою мову;
  • Advanced — розуміє весь сучасний англійський, може пояснити складні речі і відрізняє різні стилі англійської, може читати «між рядків»;
  • Proficient — рівень знання носія мови.

В Казані дуже велика конкуренція між різними школами та приватними викладачами, які пропонують навчання англійської мови. Тому майже завжди можна знайти курси, що відповідають саме Вашим умовам. При виборі ми рекомендуємо звертати увагу на наступні моменти.

По-перше, на ціну. В цьому питанні не варто дешевіти, але і переплачувати не має сенсу. Деякі школи тарифікують заняття в академічних годинах (45 хвилин), інші пишуть цінник відразу за місяць чи весь курс. Завжди порівнюйте вартість навчання.

По-друге, поцікавтеся які навчальні програми використовують вибрані курси англійської мови в Казані. Включені в заняття уроки з носієм мови і який досвід у російськомовних викладачів. Не варто, втім, лякатися, якщо у місяць буде всього кілька занять з носієм — це нормально, адже він потрібен тільки для підтримки розмовної англійської, а навчити Вас граматиці він не зможе, так як сам не знає російської мови.

Часто краї школи пропонують безкоштовно відвідати один урок, не відмовляйтеся від такої можливості, адже наяву Ви набагато краще зрозумієте, подобається вам вивчати англійську на курсах чи ні.

Короткий опис статті: курси англійської ціна

Джерело: Курси англійської мови в Казані — 417 курсів від 74 шкіл | Іно-Школа.Ру

Також ви можете прочитати