Курси англійської мови при Коледжі МЗС Росії

28.06.2016

Центр іноземних мов

Міжнародний центр навчання (МЦО) при Коледжі МЗС Росії є одним з найбільш відомих центрів іноземної мови в Москві. У центрі успішно навчаються англійської мови, а також німецької, французької, іспанської, італійської та китайської мов, як дорослі, так і діти, з будь-якою початковою підготовкою. Вивчають англійську та інші мови пропонуються різноманітні програми: класичний і ділова мова, підготовка до ОГЕ, ТЕСТУВАННЯ і міжнародних іспитів. На курсах англійської мови діє практикум з носієм мови.

На наших курсах іноземних мов використовується комплексний підхід до навчання, який дозволяє розвинути у учнів всі необхідні навички як в письмовій, так і усній мові. Застосування комунікативної методики і розмовна практика допомагає учням виробити навички усного мовлення та подолати мовний бар’єр. Ми пропонуємо учням на наших курсах англійської та інших мов різноманітні зарубіжні підручники, в яких приділяється увага всім аспектам мови: читання, сприйняття на слух, навички розмовної та письмової мови, граматики та лексики. Підручники барвисті, містять автентичний матеріал, написані на мові, що вивчається, розраховані на активне засвоєння знань. Тим хто вивчає англійську чи іншу мову на наших курсах надається різноманітний додатковий матеріал: домашнє читання, відеокурси, книги з граматики, журнали і газети.

У нашому центрі іноземної мови працюють викладачі високої кваліфікації. Це дипломовані фахівці з великим досвідом роботи. Багато з них неодноразово побували на стажуванні за кордоном і мають міжнародні сертифікати. Також на курсах англійської та інших мов працюють носії мови. Матеріально-технічне забезпечення курсів дозволяє вирішувати складні завдання навчання іноземним мовам. Заняття проводяться в кабінетах, обладнаних аудіо — та відеотехнікою. Широке застосування знаходять комп’ютерні програми навчання.

Заняття на курсах англійської мови, а також курси німецької, французької, іспанської, італійської та китайської мов проводяться в групах та індивідуально, в денний і вечірній час, є групи вихідного дня. Наші курси іноземних мов надає слуги з корпоративного навчання. У літній час для учнів курсів англійської та інших мов, організовуються виїзди в країни мови, що вивчається, де вони відпочивають, беруть участь в екскурсійних програмах і вивчають мову з носіями.

Короткий опис статті: курси іноземних мов Міжнародний центр навчання – іноземні мови для Вас. Ми пропонуємо учням на наших курсах англійської мови та інших курсах іноземних мов різноманітні зарубіжні підручники. курси іноземних мов, курси англійської мови, курси англійської, англійська мова, навчання англійської мови, німецька мова, китайська мова, французька мова

Джерело: Курси англійської мови при Коледжі МЗС Росії

Також ви можете прочитати