Курси англійської мови для школярів. Літні канікули за кордоном

04.07.2016

Канікули за кордоном

Літні канікули за кордоном для школярів проходять на базі кращих шкіл-пансіонів Англії, США, Швейцарії, Франції, Італії. Навчання за кордоном влітку представлено різними програмами з вивченням мови, екскурсіями, заняттями спортом та іншими способами добре провести час і попрактикувати іноземну мову.

Цікаві та пізнавальні канікули за кордоном

Звичайний день під час канікул школярів за кордоном виглядає приблизно так: ранкові заняття, де діти вчаться вільно говорити, читати і писати мовою, сприймати мову на слух. Англійська в Англії для дітей може укладати у собі вивчення граматики, обговорення відео або пісні, підготовку свого проекту. Далі за розкладом — денні заходи: екскурсії, спортивні ігри або творчі заняття. Ввечері організатори щоразу вигадують щось нове і цікаве: кіно або показ мод, дискотека або вікторина, «Ніч жахів» або барбекю, караоке або комедійні скетчі.

У вихідні дні, як правило, заплановані входять в програму екскурсії. Діти не тільки відвідують сусідні міста і околиці, але і можуть провести цілий день у музеї, або оглядаючи пам’ятки. Екскурсії під час навчання за кордоном влітку — це не тільки прослуховування нової інформації, але і виконання цікавих завдань — наприклад, взяти інтерв’ю у перехожих або придумати питання для вікторини. Багато літні школи пропонують варіант денної програми — дитина ходить на заняття з ранку і до 17:00, а потім повертається в готель до батьків. Для канікул англійською мовою особливою популярністю користуються Англія і США.

Вивчення англійської влітку в Англії

Старовинна Англія пропонує класичний, перевірений часом підхід до освіти. Школу можна вибрати недалеко від Лондона, в академічних містах києві — Оксфорд та Кембридж, а можна провести літні канікули на «англійської Рив’єрі» — наприклад, в Брайтоні.

В Англії є безліч місць і занять, здатних захопити дітей на цілий день: відвідати лондонський Тауер, Букінгемський палац або Музей мадам Тюссо, здійснити шопінг на Oxford Street або в Harrods, відправитися в круїз по Темзі або в парки розваг «Торп Парк» і «Чессінгтон», подивитися мюзикли в Лондоні або помилуватися красотами замку Лідс, Кентербері, Грінвіча, Гастінгса та інших місць.

Тематичні канікули в Англії

Крім мовних курсів, в Англії багато тематичних дитячих таборів. Наприклад, в якості напрями навчання за кордоном влітку можна вибрати арт-курси: образотворче мистецтво, живопис, фотографія, театр. Своєю програмою з акторської майстерності відомий, наприклад, Wellington College.

Репутація Англії як батьківщини футболу сприяла відкриттю спеціалізованих шкіл на базі футбольних клубів: Manchester, Arsenal, Chelsea і навіть Real Madrid і Barcelona. Існують програми і з інших видів спорту: гольф, теніс, верхова їзда — все заняття ведуть професіонали. Мінімум уроків — максимум тренувань!

Поїхати на канікули за кордон можуть і маленькі діти віком від 3 років разом з батьками. Такі програми є в Англії в International Community School, Berlitz Kids. Поки діти в літній школі в ігровій формі отримують ази англійської, батьки можуть взяти мовний курс для дорослих, відвідати виставку, вирішити ділові питання або відправитися на шопінг.

Школи Англії приймають дітей не тільки на літні канікули, але і на весняні, осінні і зимові перерви. Такі курси англійської для школярів проходять в інтенсивному режимі. Крім того, завжди є варіант поїхати вчити англійську в сім’ю викладача Homelingua практично в будь-якому місті Англії.

Канікули в дитячому таборі в США

Якщо говорити про канікулах англійською мовою для школярів у США, то тут є кілька головних напрямків. По-перше, це академічні програми на базі університетів Harvard, Stanford, Yale, UCLA. Якщо ваша дитина вже добре знає мову, то він може провести канікули за кордоном, вивчаючи предмети англійською: від традиційних уроків алгебри, літератури, мистецтва, фізики, до нестандартних — криміналістики, робототехніки, творчого письма та архітектури. Такий вид річного навчання за кордоном передбачає проживання на кампусі, відвідування курсів, які ведуть університетські професори, підготовку проектних робіт, презентацій. Все це, звичайно, не заважає і іншої головної мети канікул за кордоном — екскурсії і поїздки з відвідуванням цікавих місць.

Є й інший підхід до навчання за кордоном влітку: тематичні табори в Америці. Там у дітей немає звичних уроків англійської, але є постійна практика на заняттях за вибором. Найпопулярніші табору — Villanova University, Haverford College, FrenchWoods. В якості занять можна вибрати циркове мистецтво, гру на музичних інструментах, кулінарію, йогу, бізнес, фотографію, скейтбординг, теніс, гольф та багато іншого. Також є американські школи, які спеціалізуються на арт-курси: кіно, танці SoCaPA (School of Creative and Performing Arts) або акторську майстерність в New York Film Academy.

Мовні табори для школярів в Європі та Америці

Навчання за кордоном влітку не обмежується США і Англією. Канікули за кордоном можна провести на Лазурному березі у Франції, серед альпійських гір у Швейцарії або в Італії. Кожна з цих країн влітку пропонує не тільки мовні курси, але і численні дитячі тематичні табори, схожі на ті, що є в Англії та США, де можна зайнятися мистецтвом, спортом, кулінарією і багатьом іншим, постійно практикуючи французька, італійська, німецька або іспанська мова.

Короткий опис статті: англійська для школярів Провести літні канікули не тільки з задоволенням, але і з користю, допоможуть спеціальні мовні та освітні програми для дошкільнят і школярів від іноземних навчальних закладів. англійська для школярів влітку, вивчення англійської, річне навчання за кордоном, канікули англійською мовою, вивчення англійської мови влітку, канікули за кордоном, літні канікули за кордоном

Джерело: Курси англійської мови для школярів. Літні канікули за кордоном — вивчення англійської мови влітку для школярів за кордоном

Також ви можете прочитати